GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Filmowy klub w UPC

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-16 17:28 - czytano: 1579 razy - dodaj komentarz
Filmowy klub w UPCNowy unikatowy pakiet FILMKLUB, czyli hity filmowe w UPC NA ŻĄDANIE – bez opłat aż do końca września. UPC, oferujący najbogatszą bibliotekę filmów i programów „na żądanie” stawia na interaktywność w dostępie do usług telewizyjnych i od lat rozwija platformę cyfrową, która daje klientom swobodę wyboru – widz sam decyduje o tym co i kiedy chce oglądać. Dziś, jako jedyny operator na rynku, zaproponuje klientom unikalny pakiet VOD – FILMKLUB.
REKLAMA
Pakiet ten to w sumie 30 znanych i lubianych produkcji filmowych w miesiącu,  które będą regularnie wzbogacane o nowe pozycje.

Najwyższą jakość filmów w pakiecie zapewnia dystrybutor VOD Cineman. FILMKLUB do końca września będzie udostępniony bez opłat dla nowych oraz obecnych abonentów Telewizji Cyfrowej UPC.

UPC zapewnia dziś widzom najbogatszy na rynku wybór treści VOD z pond 5 tysiącami wartościowych propozycji do obejrzenia w wolnej chwili za naciśnięciem przycisku na pilocie. Stały rozwój interaktywnych usług pozwala regularnie udostępniać klientom kolejne kinowe przeboje, seriale, koncerty  i najpopularniejsze programy, a ponad połowa  z nich dostępna jest bezpłatnie. Nowy pakiet FILMKLUB proponuje klientom oglądanie ponad 30 hitów filmowych miesięcznie (w każdym momencie klient będzie miał dostęp do 20 filmów). W każdy piątek pojawiać się będą 2-3 premiery filmowe, a w całym miesiącu w sumie 10 nowości. Zróżnicowanie tematyczne oraz ciągła aktualizacja tytułów sprawi, że każdy miłośnik kina z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie. Na początek klienci UPC będą mogli zapoznać się z takimi hitami jak „Anatomia Strachu”, ”Niepokonani”,  „Przetrwanie”, „Elita zabójców”, „Dorwać Gringo”, czy „Róża”.  Wszystkie pozycje w UPC NA ŻĄDANIE dostępne są natychmiast, za naciśnięciem przycisku „on demand” na pilocie (lub VOD w Wypożyczalni VOD) , w kategorii pakiet „FILMKLUB”.

Od 1 października każdy klient Telewizji Cyfrowej UPC będzie mógł zamówić pakiet  w promocyjnej cenie 14,90 zł za miesiąc.

Cyfrowa rewolucja w UPC
W ostatnim czasie UPC wprowadziło szereg nowości do oferty telewizyjnej. Pod koniec sierpnia wraz z „Cyfrową rewolucją” udostępniło 35 niekodowanych kanałów cyfrowych, w tym także HD, abonentom telewizji UPC. Odtąd klienci minimalnych pakietów analogowych mają dostęp do wielu nowych kanałów, w bogatszej ofercie niż proponowana przez naziemną telewizję cyfrową oraz inne sieci kablowe. Z początkiem września, wraz z nowymi pakietami usług do oferty, obok  pakietów Select Extra HD i Max Extra HD, dołączyły nowe atrakcyjne cenowo pakiety Telewizji Cyfrowej: Start, Start HD, Start HD z nagrywarką.  Oferują one wszystkie kanały dostępne w cyfrowej telewizji naziemnej oraz szereg dodatkowych, w tym także w jakości HD. Od niedawna klienci UPC mogą także korzystać z nowej usługi „Przegapione”, czyli catch up tv. Wraz z nią otrzymują szereg ulubionych treści bez dodatkowych opłat i nie muszą pamiętać o planowaniu nagrań na dekoderze  - mogą oglądać wybrane programy z ramówki TVP1 oraz TVP2 w dogodnej dla siebie chwili, nawet 7 dni po ich emisji.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: