GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Smart TV z aplikacją Cineman VOD – Samsung zaprasza do promocji 52 powody

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-16 17:04 - czytano: 512 razy - dodaj komentarz
Smart TV z aplikacją Cineman VOD – Samsung zaprasza do promocji 52 powody12 września rozpoczyna się ogólnopolska akcja „52 powody…” promująca najnowsze telewizory Samsung z platformą Smart TV. Kupując dowolny model telewizora Smart z serii F, otrzymamy dostęp do bazy ponad 600 hitów filmowych w aplikacji Cineman VOD. Będziemy mogli wybrać spośród nich aż 52 najlepsze tytuły do obejrzenia w ciągu roku. Aplikacja Cineman to prawdziwe kino w Twoim telewizorze, umożliwiające oglądanie filmów online w ramach usługi VOD.
REKLAMA
W repertuarze jest prawie 600 filmów, a wśród nich najlepsze hollywoodzkie produkcje, hity z ostatnich lat i premiery filmowe, które często pojawiają się w aplikacji zaraz po premierze kinowej (na przykład Olimp w ogniu, Panaceum, Zmierzch. Przed świtem, Pokłosie, Niemożliwe, Intruz, czy Władza). Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD. Obecnie aplikacja Cineman VOD jest dostępna tylko na platformie Samsung Smart TV.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy w dniach od 12 września do 31 października 2013 roku kupić telewizor Samsung Smart TV objęty promocją „52 powody…” oraz wypełnić formularz dostępny na dedykowanej stronie www.52.samsung.pl (wersja standard i mobile). Po weryfikacji otrzymamy kod do aplikacji, który należy aktywować do 30 grudnia 2013 roku. Aktywowanie kodu w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV pozwoli cieszyć się bezpłatną możliwością obejrzenia 52 filmowych hitów!

Promocji Samsung towarzyszy 15 sekundowy spot telewizyjny emitowany od czwartku do soboty w wybranych stacjach (TVN Mix Urban, TVP, Polsat, Discovery, At Media). Swoim zasięgiem kampania obejmie także internet: planowana jest m.in. kampania odsłonowa oraz kampania SEM. Komunikacja będzie widoczna również na stronie internetowej Samsung Polska oraz na oficjalnym profilu firmy na portalu Facebook. Wspierana będzie także silną komunikacją w punktach sprzedaży (ulotki, gazetki, billboardy, animacja na eksponowanych telewizorach, bannery w sklepach www., etc.)

Kod w aplikacji Cineman VOD dający dostęp do 52 premier będzie ważny rok od czasu aktywacji (maksymalnie do 31 grudnia 2014).

Kampanię internetową oraz spot telewizyjny przygotował Samsung Electronics Polska we współpracy z agencją Cheil Germany Gmbh Sp. z o.o. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw, natomiast kampanię w mediach zaplanował i zrealizował dom mediowy Starcom.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: