GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Apple przedstawia iPhone’a 5c — najbardziej kolorowego iPhone’a

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-13 14:53 - czytano: 460 razy - dodaj komentarz
Apple przedstawia iPhone’a 5c — najbardziej kolorowego iPhone’aFirma Apple zaprezentowała dziś iPhone’a 5c zachwycającego nowym dizajnem, pełnego fantastycznych funkcji i dostępnego w pięciu przepięknych kolorach — niebieskim, zielonym, różowym, żółtym i białym. iPhone 5c jest zbudowany na fundamencie funkcji i rozwiązań już teraz budzących entuzjazm użytkowników, takich jak piękny 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight — a przy tym oferuje znakomitą wydajność baterii. iPhone 5c obsługuje więcej pasm sieci
REKLAMA
iPhone 5c
Apple
iPhone 5c
Apple
LTE niż jakikolwiek inny smartfon na świecie, ma nową kamerę FaceTime HD i system iOS 7 — najbardziej znacząco uaktualnioną wersję iOS od czasu pierwszego iPhone’a.

- iPhone 5c oferuje wszystko to, co iPhone 5, plus szereg nowych możliwości ubranych w nowy, atrakcyjny wizerunek — powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. marketingu globalnego. - iPhone 5c ma piękną poliwęglanową obudowę, która w dłoni od razu sprawia wrażenie czegoś trwałego i solidnego.

Nowa obudowa iPhone’a 5c wykonana jest z pojedynczego powlekanego korpusu poliwęglanowego i ramy wzmocnionej stalą, która nadaje całej konstrukcji niezbędną wytrzymałość i sztywność. Rama, do której przymocowane są elementy wewnętrzne telefonu, pełni także rolę wielozakresowej anteny iPhone’a 5c. Cała obudowa jest jedną konstrukcją wolną od widocznych łączeń, z wytrzymałą, błyszczącą powłoką. Dopełnieniem nowego dizajnu iPhone’a 5c są stworzone przez Apple miękkie, matowe, wyściełane mikrofibrą etui, które celowo i wyraziście kontrastują z błyszcząca, twardą powłoką telefonu. Smukłe silikonowe etui z unikalnymi wzorami ułożonymi z kół eksponują prześwitujący pod nimi kolor telefonu. Mając do wyboru pięć kolorów iPhone’a 5c i sześć etui, można tworzyć dziesiątki atrakcyjnych kombinacji.

iPhone 5c oferuje wszystkie funkcje, za które użytkownicy pokochali iPhone’a 5, i o wiele więcej. Zaprojektowany przez Apple procesor A6 zapewnia niesamowitą wydajność i energooszczędność. Niemal wszystkie czynności wykonywane przez iPhone’a 5c realizowane są z oszałamiającą szybkością — od uruchamiania aplikacji i ładowania stron WWW po pobieranie załączników pocztowych. iPhone 5c ma piękny 4-calowy wyświetlacz Retina i kamerę iSight o rozdzielczości 8 MP, która zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie. iPhone 5c jest też wyposażony w nową kamerę FaceTime HD poprawiającą jakość wideorozmów FaceTime i zdjęć autoportretowych, a w systemie iOS 7 po raz pierwszy pojawiła się możliwość prowadzenia głosowych rozmów FaceTime bez przekazu wideo.

iPhone 5c daje użytkownikom dostęp do szybkich sieci na jeszcze większym obszarze globu, ponieważ obsługuje nawet 13 pasm sieci LTE¹ — więcej niż jakikolwiek inny smartfon na świecie. Przy szybkościach pobierania sięgających 100 Mb/s² można komfortowo przeglądać strony, pobierać pliki i strumieniowo przesyłać treść. iPhone 5c ma dwuzakresowy interfejs Wi-Fi 802.11 a/b/g/n o przepustowości do 150 Mb/s² oraz interfejs Bluetooth 4.0. iPhone 5c oferuje rewelacyjną wydajność baterii: czas rozmowy w sieciach 3G i przeglądania Internetu w sieciach Wi-Fi oraz LTE sięga 10 godzin, czas przeglądania Internetu w sieciach 3G wynosi do 8 godzin, czas odtwarzania wideo — do 10 godzin, a czas odtwarzania dźwięku — do 40 godzin.³

iPhone 5c działa pod kontrolą systemu iOS 7 — najbardziej znacząco ulepszonej wersji iOS od czasów pierwszego iPhone’a. iOS 7 swoim nowym wizerunkiem idealnie harmonizuje z wizerunkiem iPhone’a 5c. Jego nowy interfejs użytkownika olśniewa dopasowanymi kolorystycznie tapetami i efektami przejrzystości, a praca z nim jest prawdziwie kolorowym doświadczeniem. iOS 7 zawiera setki nowych funkcji, w tym Centrum sterowania, Centrum powiadomień, udoskonaloną wielozadaniowość, AirDrop, udoskonaloną aplikację Zdjęcia, Safari, Siri, a także całkowitą nowość — iTunes Radio, czyli bezpłatne radio internetowe nadające muzykę, jakiej użytkownik najchętniej słucha w iTunes.

Użytkownicy iPhone’a 5c mają dostęp do rewolucyjnego serwisu App Store, który oferuje ponad 900 000 aplikacji dla iPhone’a, iPada i iPoda touch klientom w 155 krajach świata. Jak dotąd z App Store pobierano aplikacje już ponad 50 miliardów razy, a klienci mają do dyspozycji niezwykle bogatą ofertę aplikacji w 23 kategoriach, w tym prasę w Kiosku, gry i aplikacje rozrywkowe, aplikacje dla biznesu, sportowe, dostarczające wiadomości, przydatne w podróży, dla zainteresowanych fitnessem i dbających o zdrowie.

Aplikacje iPhoto, iMovie, Pages, Numbers i Keynote zaprojektowane specjalnie dla iOS należą do najpopularniejszych w App Store, a teraz nabywcy iPhone’a 5c mogą je pobierać bezpłatnie. iPhoto i iMovie otwierają nowe, nieoczekiwane możliwości w pracy ze zdjęciami i filmami, zaś Pages, Numbers i Keynote umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie atrakcyjnych dokumentów bezpośrednio na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch.

Ceny i dostępność
iPhone 5c oferowany jest w kolorach niebieskim, zielonym, różowym, żółtym i białym. Etui iPhone’a 5c będą dostępne w kolorach niebieskim, zielonym, różowym, żółtym, czarnym i białym. iPhone 5c dostępny będzie w USA, Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze i Wielkiej Brytanii od piątku, 20 września. iOS 7 będzie dostępny jako bezpłatne uaktualnienie oprogramowania począwszy od środy, 18 września, dla użytkowników iPhone’a 4 i nowszych modeli, iPada 2 i nowszych modeli, iPada mini oraz iPoda touch (piątej generacji). Niektóre funkcje mogą być niedostępne w niektórych produktach.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: