GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SanDisk wprowadza kartę COMPACT FLASH o pojemności 256GB

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-13 14:37 - czytano: 444 razy - dodaj komentarz
SanDisk wprowadza kartę COMPACT FLASH o pojemności 256GBFirma SanDisk, wprowadza na rynek karty pamięci SanDisk Extreme Pro® CompactFlash® o pojemności 256 GB(1). Jest to pierwsza na świecie karta CompactFlash o tak dużej pojemności i wydajności, która zapewnia zgodność z najnowszą specyfikacją VPG-65 (Video Performance Guarantee — gwarancja wydajności wideo)(2). SanDisk wprowadza również nowe, szybsze wersje kart pamięci SanDisk Extreme Pro CompactFlash (dotyczy to wszystkich dostępnych pojemności).
REKLAMA
Extreme Pro
SanDisk
- SanDisk zawsze był w czołówce producentów pamięci umożliwiających szersze stosowanie nowych technologii, w tym rejestracji nagrań wideo. Nasze karty SanDisk Extreme Pro zawsze projektujemy z myślą o profesjonalnych fotografach i twórcach materiałów wideo — powiedziała Susan Park, Dyrektor Ds. Światowego Marketingu Detalicznego Produktów do Urządzeń Mobilnych i Przetwarzania Obrazów w Sandisk. - Nagrywanie filmów w jakości kinowej i rozdzielczości 4K wymaga ogromnej wydajności i pojemności, co było powodem wprowadzenia do oferty naszej nowej karty SanDisk Extreme Pro CompactFlash o pojemności 256 GB.

Karta zapewnia minimalną szybkość zapisu ciągłego 65 MB/s(2) oraz jest zoptymalizowana pod kątem rejestracji wideo w rozdzielczości 4K i Full HD(3). SanDisk Extreme Pro CompactFlash o pojemności 256 GB wyróżnia się największą na świecie szybkością transferu wynoszącą maksymalnie 160 MB/s(4), co pozwala radykalnie zwiększyć efektywność pracy. Ponadto rejestrowany obraz można zapisywać z szybkością wynoszącą maksymalnie 140 MB/s(4), co umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak rejestracja szybko poruszających się obiektów czy wykonywanie szybkich zdjęć seryjnych.

- Szybkość i pojemność kart SanDisk Extreme Pro CompactFlash, a także możliwość rejestracji wideo w rozdzielczości 4K z zapisem bezpośrednio na kartę CompactFlash, oznaczają wielki postęp dla profesjonalnych fotografów i twórców materiałów wideo — powiedział Sam Nicholson, założyciel firmy Stargate Studios. -W moim zawodzie rzadko kiedy ma się drugą szansę zrobienia wspaniałego zdjęcia lub zarejestrowania ważnego wydarzenia. Dlatego właśnie wybieram karty pamięci SanDisk, powierzając im treści cenne dla mnie i dla moich klientów.

Karty pamięci SanDisk Extreme Pro są przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych i są objęte bezterminową ograniczoną gwarancją. Karty te są testowane pod kątem trwałości. Zawierają wewnątrz warstwę silikonu RTV, która daje dodatkową ochronę przed wstrząsami i wibracjami. Mogą być użytkowane w skrajnych temperaturach: od –25°C do +85°C. Wraz z kartą nabywca otrzymuje roczną subskrypcję oprogramowania RescuePRO, które umożliwia fotografom odzyskanie zdjęć w razie ich przypadkowego usunięcia.

Szybsze wersje wszystkich modeli kart

Równocześnie z premierą karty Extreme Pro CompactFlash o pojemności 256 GB, Sandisk wprowadził szybsze wersje kart pamięci SanDisk Extreme Pro CompactFlash o wszystkich dostępnych pojemnościach. Modele kart o pojemnościach 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB będą teraz cechować się maksymalną szybkością odczytu 160 MB/s(4) i maksymalną szybkością zapisu 150 MB/s(4), a także — tak samo jak model o pojemności 256 GB — będą zgodne ze specyfikacją VPG.

Ceny i dostępność

Karty SanDisk Extreme Pro CompactFlash są dostępne w pojemnościach 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi od 219,99 do 1809,99 USD. Produkt dostepny będzie w Polsce pod koniec 2013 roku.
Źródło: SanDisk
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: