GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sluchawki dla Smartphona - Cresyn Axe5s, Cresyn C120s

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-13 14:29 - czytano: 714 razy - dodaj komentarz
Sluchawki dla Smartphona - Cresyn Axe5s, Cresyn C120s Kupujemy nowego smartphone’a, telefon, iphone’a, tablet lub odtwarzacz muzyczny i niestety nie możemy w pełni cieszyć się naszym nowym sprzętem. Zazwyczaj producenci do tych urządzeń dodają słuchawki wątpliwej jakości – po prostu takie, dzięki którym klient będzie mógł uruchomić sprzęt, ale do wykorzystania pełnych możliwości bardzo daleko. Na rynku jest masa dobrze grających zaawansowanych konstrukcji, niestety ich cena nie jest niska.
REKLAMA
Cresyn
Cresyn
Cresyn
Cresyn
Cresyn znany jest z tworzenia niedrogich, ale bardzo dobrze wykonanych i brzmiących słuchawek. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzył dwa nowe modele: Cresyn AXE5S oraz Cresyn C120S – zawansowane technologicznie i dźwiękowo słuchawki w niskiej cenie.

To co wyróżnia serię AXE to wyrafinowany design i bardzo dobre brzmienie. Nowy model tej serii to AXE5S wyposażony w pilota z mikrofonem. Dzięki temu słuchawki doskonale sprawdzą się we współpracy z większością urządzeń mobilnych  dostępnych na rynku. Budowa słuchawek pozwala na wielogodzinne słuchanie bez oznak zmęczenia. To właśnie duża zaleta konstrukcji “Half in-ear”.

Są to prawdopodobnie najlepsze na rynku słuchawki biorąc pod uwagę cenę i jakość. Słuchawki odtwarzają muzykę wiernie i z realistycznym oddaniem akustyki nagrania. Prezentują mocne i dynamiczne brzmienie. Słuchawki świetnie się też prezentują. Niebanalna stylistyka, znakomicie dobrane materiały wykończenia oraz agresywny design robią pozytywne wrażenie. Przy cenie dla klienta 89zl z Vatem, słuchawki są zdecydowanie godne polecenia.

Cresyn C120S to małe i bardzo wygodne słuchawki dokanałowe. Konstrukcja słuchawek wzbogacona jest o pilota z mikrofonem, który pozwala na współprace ze smartphonami, tabletami, odtwarzaczami mp3/mp4 i telefonami.

Brzmienie słuchawek to w swojej klasie cenowej spore zaskoczenie gdyż brzmią jak produkt znacznie droższy. Słuchawki maja brzmienie zbalansowane, z wyraźnym ukierunkowaniem w stronę mocnego dobrze kontrolowanego basu. Dobre tłumienie dźwięków zewnętrznych pozwala cieszyć się muzyka bez zbędnych zakłóceń wynikłych z hałasu otoczenia. Pilot jest wygodny w użytkowaniu a wykorzystany mikrofon zapewnia doskonałą jakość podczas rozmów.

Na uwagę zasługuje również wygląd, który przypadnie do gustu wielu osobom lubiącym dyskretny urok. Słuchawki występują w kolorze białym i czerwono/czarnym. Cena detaliczna modelu to: 99zl z Vatem
Źródło: Cresyn
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: