GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SkyCash z płatnościami za rachunki

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-12 14:14 - czytano: 430 razy - dodaj komentarz
SkyCash z płatnościami za rachunkiSkyCash wchodzi na rynek płatności za domowe rachunki, udostępniając użytkownikom możliwość ich szybkiego regulowania za pomocą telefonów komórkowych. Bezpieczne i wygodne transakcje można realizować w saldo podłączonej do systemu karty płatniczej MasterCard lub Visa. Partnerem rozwiązania jest BillBird S.A., właściciel oraz operator sieci VIA - Moje Rachunki. SkyCash we współpracy z BillBird S.A. uruchomił możliwość szybkiego i bezpiecznego opłacania rachunków za pomocą telefonu komórkowego
REKLAMA
bez konieczności udawania się na pocztę czy logowania do systemu transakcyjnego banku. Korzystanie z usługi jest bardzo proste i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom smartfonów. Wystarczy zeskanować znajdujący się na rachunku kod kreskowy lub kod QR i zapłacić za niego przy użyciu podłączonej do SkyCash karty płatniczej. W razie potrzeby, gdy na fakturze nie ma kodu, jest on niewyraźny lub telefon nie jest w stanie go zeskanować, dane potrzebne do płatności można wprowadzić ręcznie.

- Płacenie rachunków to kolejna czynność życia codziennego, którą użytkownicy SkyCash mogą wykonywać szybciej i prościej - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. - Kartę MaterCard lub Visa, za pomocą której dokonuje się płatności, można bezpiecznie podłączyć z poziomu komórki, a zgromadzone na niej środki wykorzystać także do innych celów, np. zakupu biletów komunikacji miejskiej i kolejowej - dodaje Mazurkiewicz.

Partnerem rozwiązania, zapewniającym bezpieczne przekazywanie płatności na konta wystawców faktur, jest BillBird S.A, lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności. Firma ma przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w tym obszarze, posiada też zezwolenie na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Z usługi opłacania rachunków mogą już korzystać użytkownicy SkyCash posiadający telefony komórkowe z systemem Android lub iOS. Wkrótce pojawi się także odpowiednia aktualizacja aplikacji dla osób korzystających z systemu Windows Phone.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: