GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung zaprezentował na targach IFA 2013 wyjątkowy telewizor UHD OLED (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-10 14:09 - czytano: 504 razy - dodaj komentarz
Samsung zaprezentował na targach IFA 2013 wyjątkowy telewizor UHD OLED (wideo)Telewizor OLED, wyświetlający obraz w formacie UHD (Ultra High-Definition), jest urzeczywistnieniem idei zakładającej połączenie fantastycznego odwzorowania szczegółów obrazu w formacie UHD z doskonałym kontrastem i kolorami matrycy OLED. Stworzony przez Samsung telewizor UHD to zupełnie nowy wymiar doznań wizualnych, zrodzony z innowacji. Ponad osiem milionów pikseli i rozdzielczość czterokrotnie wyższa niż w telewizorach Full HD sprawia, że obraz w najdrobniejszych nawet
REKLAMA
szczegółach jest ostry, wyraźny i zdumiewająco naturalny.

- Od ośmiu lat Samsung nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera na światowym rynku telewizorów, co roku wprowadzając pionierskie innowacje, takie jak nowatorskie matryce, obraz 3D i inteligentne telewizory Smart TV – nie kryje dumy Hyun-Suk Kim, wiceprezes działu Visual Display w Samsung Electronics. - W tym roku przedstawiamy naszą wizję przyszłości dla całej branży, której rozwój będzie bez wątpienia oparty o wierność odwzorowania i intensywność obrazu możliwą do uzyskania wyłącznie dzięki technologiom UHD i OLED.

Z drugiej strony, opracowana przez Samsung technologia OLED, to ogromny krok naprzód w jakości obrazu, ostrości kontrastu i naturalności ruchu. Jest to możliwe dzięki pikselom, które same emitują światło. Połączenie fenomenalnej ostrości UHD z kontrastem i kolorami OLED jest początkiem zupełnie nowej generacji telewizorów.

Na targach IFA 2013 Samsung zaprezentował telewizory UHD OLED w dwóch opcjach – z płaskim ekranem oraz profilowanym. Profilowany ekran telewizora Curved UHD OLED jest łagodnie zaokrąglony, dzięki czemu pozwala widzowi zagłębić się w obrazie w sposób dotychczas znany jedynie z kina.

Obydwa warianty telewizorów UHD OLED są dostępne w wersji 55-calowej. Ponadto, Samsung oferuje także profilowany telewizor Curved OLED oraz pełną linii telewizorów UHD, w tym modele o przekątnych ekranu 110, 98, 85, 65 i 55 cali, które miały swoją europejską premierę także na targach IFA 2013.

Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: