GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GSmart Sierra S1 - elegancka wielozadaniowość

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-10 13:47 - czytano: 941 razy - dodaj komentarz
GSmart Sierra S1 - elegancka wielozadaniowość Firma Gigabyte, będąca liderem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, wkracza na rynek z nowym modelem smartfona Sierra S1. Urządzenie typu dual SIM, wyposażone w system Android 4.2 oraz procesor Quad Core z zegarem 1.5GHz, kusi klientów swoją multifunkcyjnością. Nowoczesne i eleganckie aluminiowe wykończenie, 5” wyświetlacz HD (1280x720 pikseli) z matrycą IPS, aparat fotograficzny 13MPx oraz bateria 2000 mAh – tym najnowszy smartfon pragnie wyróżnić się na polskim rynku.
REKLAMA
GSmart Sierra S1
Gigabyte
Ważący zaledwie 168g samartfon jest optymalnym urządzeniem dla osób cenionych sobie wygodę, elegancję i funkcjonalność. Sierra S1 została wyposażona w czterordzeniowy procesor ARM Corex A7, który zapewnia wysoką wydajność, mniejszy pobór mocy i gwarantuje stabilną wielozadaniowość urządzenia. Smartfon oparto na systemie z serii Jelly Bean –  Android 4.2, który daje użytkownikowi możliwość instalowania najnowszych aplikacji pisanych pod tą wersję systemu.

Sierra S1 posiada wysokiej rozdzielczości – 13 MPx aparat główny z lampą błyskową i autofokusem oraz aparat przedni 2 MPx. Umożliwia to wykonywanie wysokiej jakości zdjęć z możliwością precyzyjnego odwzorowania szczegółów, w każdym miejscu oraz momencie, nawet przy maksymalnym powiększeniu. Funkcja HDR (High Dynamic Range) z kolei pozwala na otrzymywanie zdjęć o wysokim kontraście oraz dużej rozpiętości totalnej. Jest to przydatne rozwiązanie dla pasjonatów fotografii, którzy mają dzięki temu możliwość generowania zdjęć w grafice trójwymiarowej. Można też wykonywać zdjęcia podczas nagrywania filmu, dzięki czemu możemy uwiecznić niepowtarzalne chwile zarówno na klipie wideo, jak i fotografii. Dodatkową zaletą jest funkcja zdjęć panoramicznych, która daje możliwość tworzenia niczym nieograniczonych ujęć o nietypowych kadrach. Wystarczy powoli przesunąć aparat w kierunku zgodnym z ruchem na ekranie, a zdjęcie zostanie zrobione automatycznie, gdy zakończymy działanie.

Wyposażenie modelu Sierra S1 w dwa sloty na kartę SIM pozwala na korzystania zarówno z karty abonamentowej jak i pre paidowego do transferu danych, co w znacznym stopniu ułatwia podział zadań.

Dzięki łączności HSPA+, która zapewnia mobilny dostęp do internetu z prędkością pobierania danych nawet do 42 Mb/s oraz wysyłania do 11 Mb/s, Sierra S1 oferuje ogromną poprawę komfortu korzystania z sieci. Jest to nieodzowne rozwiązanie dla osób korzystających on-line z multimediów o wysokiej jakości i rozdzielczości.

Funkcja Google Now usprawnia organizację pracy, dzięki systemowi automatycznego powiadamiania, wykonywania poleceń oraz wyszukiwania informacji, które użytkownik uzna za przydatne. GSmart pomyślał również o kierowcach, którzy mogą swobodnie kontrolować natężenie ruchu oraz sprawdzać najnowsze informacje dotyczące korków na wybranych drogach.  

Model Sierra S1 wyróżnia się nie tylko szerokim zakresem funkcji, ale i eleganckim wyglądem. Obudowa ze szczotkowanego aluminium występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Dzięki grubości zaledwie 8.9 mm, smartfon zaskakuje elegancją i dopasowuje się do każdej dłoni.

Przedsprzedaż urządzenia prowadzona jest od 09/09. Sprzedaż na Sferis.pl ruszy od 23/09.

Cena: 1099 zł brutto
Źródło: Gigabyte
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: