GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kaspersky Lab na targach IFA 2013

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-05 16:20 - czytano: 332 razy - dodaj komentarz
Kaspersky Lab na targach IFA 2013Kaspersky Lab bierze udział w targach IFA, czołowym na świecie wydarzeniu poświęconym elektronice użytkowej, które odbywają się w Berlinie w dniach 6-11 września 2013 r. Na swoim stoisku (nr 123 w hali 17) Kaspersky Lab zaprezentuje inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa chroniące tożsamość cyfrową użytkowników i sieci domowe. Na targach Kaspersky Lab zaprezentuje najnowszą wersję swojego flagowego produktu dla użytkowników domowych – Kaspersky Internet Security 2014.
REKLAMA
Rozwiązanie to oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi podczas przeglądania stron WWW, robienia zakupów online, korzystania z bankowości elektronicznej, pracy, zabawy i udzielania się na portalach społecznościowych. Osoby odwiedzające stoisko Kaspersky Lab będą mogły także zapoznać się z nowymi produktami firmy dla innych platform: Kaspersky Internet Security for Android oraz Kaspersky Internet Security for Mac. Nowe rozwiązanie dla komputerów Mac zostanie zaprezentowane przy współpracy z mStore – największym niemieckim dystrybutorem sprzętu firmy Apple.

Wiele platform, które potrzebują ochrony
Smartfony, tablety, PC-ty, Maki czy inteligentne telewizory – na wszystkich tych urządzeniach użytkownicy mogą się obecnie natknąć na działalność cyberprzestępców. Cyfrowa tożsamość to coś więcej niż profil w portalu społecznościowym – użytkownicy przechowują ogromne ilości danych osobistych na tabletach, smartfonach i innych platformach. Eksperci z Kaspersky Lab są gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie pytania związane ze współczesnymi zagrożeniami internetowymi i udzielić porad, jak chronić sprzęt oraz dane w ciągle rozwijającym się środowisku cyfrowym.

Porady dotyczące bezpieczeństwa – bezpośrednio od ekspertów
Kaspersky Lab zaprasza do swojego stoiska (numer 123 w hali 17) wszystkie osoby zwiedzające targi IFA. Firma przeprowadzi szereg interaktywnych demonstracji, które pozwolą zwiedzającym zapoznać się z mechanizmami kradzieży i manipulacji tożsamością w internecie. Specjaliści z Kaspersky Lab będą udzielali osobistych porad w sesjach „Poznaj eksperta”. W ramach przedsięwzięcia „School at IFA” eksperci z mStore i Kaspersky Lab przeprowadzą wykłady dla studentów na temat bezpieczeństwa smartfonów i udzielą porad, jak chronić urządzenia mobilne (9-11 września, godz. 12:15 – 13:00). Na stoisku 102f w hali 7.2A żądni wrażeń zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w walce z wirusami, trojanami i robakami w grze „Uderz wirusa”.
Źródło: Kaspersky Lab
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: