GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Akcja aplikacja w Chorzowie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-05 15:39 - czytano: 331 razy - dodaj komentarz
Akcja aplikacja w ChorzowieMasz świetny pomysł na aplikację, ale nie wiesz jak go rozwinąć? Masz już gotową wersję beta, ale brakuje ci doświadczenia w marketingu? A może po prostu rozpiera cię kreatywność? W takim razie nie planuj nic na drugi weekend września. Hackathon w Chorzowie, to miejsce gdzie powinieneś się znaleźć. Urządzenia mobilne już od kilku lat zmieniają nasze życie. Jednak czym były by one bez milionów aplikacji, dzięki którym równie łatwo możemy odnaleźć najbliższą budkę z kebabem, jak i kupić
REKLAMA
bilety do kina gdzieś w Australii. Jednak w odróżnieniu od telefonów, czy tabletów, do ich powstania nie są potrzebne ogromne pieniądze, najważniejszy jest pomysł i konsekwencja w działaniu. W proces ich powstawania zaangażowani są zarówno programiści, jak i graficy, czy marketingowcy, i to przede wszystkim dla nich organizowany jest tegoroczny Hackhaton.

Hackhathon w Chorzowie pod hasłem “Ułatwiamy codzienność”  odbędzie się z okazji 10 – lecia firmy Alsen i potrwa trzy dni. W tym czasie każdy z uczestników będzie mógł przedstawić swój pomysł, a następnie pracować nad nim korzystając z porad specjalistów i mentorów z branży IT, marketingu, grafików i wielu innych. Dla organizatorów głównym celem jest przekazanie doświadczenia i wiedzy, dzięki którym łatwiej uniknąć podstawowych błędów, już na etapie planowania startupu.

- Na całym świecie młode, kreatywne osoby napędzają rynek nowych technologii swoimi pomysłami i energią, dlaczego nie miałoby tak być w Polsce, skoro na brak talentów nie możemy narzekać? - mówi Jan Zdebel prezes Alsen Marketing Sp. z o.o., organizator Hackathonu – Czasami nawet najlepsze idee i najbardziej kreatywne pomysły potrzebują pomocy, lub spojrzenia na nie innym okiem. Takie jest założenie naszych warsztatów, podczas których młodzi twórcy mogą poznać opinie osób bardziej doświadczonych, co może bardzo pomóc w dalszym rozwoju ich projektów – dodaje.

Patronat nad imprezą objęła firma Samsung, dzięki temu uczestnicy warsztatów będą mogli korzystać z najnowocześniejszych modeli urządzeń mobilnych koreańskiego giganta, takich jak: Galaxy Tab 3, Galaxy S4, czy Galaxy S4 Zoom.
Źródło: Alsen
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: