GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Cineman VOD w Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-03 14:28 - czytano: 507 razy - dodaj komentarz
Cineman VOD w Samsung Smart TVMiłośnicy kina znajdą w repertuarze Cineman VOD wyjątkową kolekcję ponad 600 filmów – najlepsze hollywoodzkie produkcje, kinowe hity i absolutne nowości. Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD. Aplikacja Cineman VOD umożliwia korzystanie z ogromnej bazy filmów „na żądanie”, które dotychczas nie były dostępne poprzez inne aplikacje w telewizorach Samsung Smart TV. Wśród tytułów oferowanych za pośrednictwem Cineman VOD znajdują się takie hity jak: wszystkie części kultowej
REKLAMA
Cineman VOD
Samsung
Cineman VOD
Samsung
„Sagi Zmierzch” czy „Niemożliwe”, poruszający thriller oparty na faktach z Naomi Watts i Ewanem McGregor’em oraz nagrodzona Oskarem „Miłość” Michaela Haneke i najnowszy film Kathryn Bigelow „Wróg numer jeden”.

- Zależy nam, aby w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV każdy znalazł coś dla siebie, stąd współpraca z firmą Gutek Film, której najnowsze premiery oraz duża część biblioteki będzie dostępna premierowo. – mówi Ewa Lipińska, Prezes Zarządu Cineman.

Unikalna jest nie tylko baza filmowa, ale i sposób korzystania z aplikacji. Użytkownicy Cineman VOD wybierać mogą pomiędzy zakupem pojedynczych filmów a zestawami miesięcznymi. Wyjątkową propozycją jest pakiet Premium HD Smart TV, który daje dostęp do całej bazy filmowej dostępnej za pośrednictwem aplikacji w tym do wszystkich premier i wszystkich filmów w jakości HD.

Aplikacja Cineman VOD dostępna jest w modelach Samsung Smart TV, Samsung Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray z funkcją Smart TV z lat 2011-2013. Aby korzystać z bogatych zasobów aplikacji należy zarejestrować się i zaakceptować jej regulamin. Bezpłatny dostęp do filmów z kategorii CinemanFree ułatwia zapoznanie się z działaniem aplikacji.

Cineman Sp. z o.o. jest spółką córką Monolith Films, jednego z największych dystrybutorów filmowych w Polsce.

Spółka świadczy usługi „wideo na żądanie” dla wiodących na polskim rynku kablowych i cyfrowych platform VOD.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: