GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Jak działa telefonia komórkowa – prezentują: T-Mobile i Discovery Channel

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-30 17:18 - czytano: 423 razy - dodaj komentarz
Jak działa telefonia komórkowa – prezentują: T-Mobile i Discovery ChannelT-Mobile Polska S.A. – lider technologii mobilnych i operator sieci największych możliwości przedstawia kulisy działania sieci komórkowej. We wtorek, 3 września o godz. 23:00 na kanale Discovery Channel będzie miał swoją premierę program z serii „Odkrywając wielkie marki”, poświęcony telefonii mobilnej. Dokument powstał przy współpracy T-Mobile Polska i Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) i jest jedną z pierwszych tego typu realizacji w Polsce.
REKLAMA
„Odkrywając wielkie marki: Jak działa telefonia komórkowa?” to program, który odsłoni przed nami tajniki funkcjonowania technologii mobilnej, która zrewolucjonizowała nasze codzienne życie. Dowiemy się z niego jak niezwykle istotna jest odpowiednia przepustowość sieci oraz czym jest – czynne 24h na dobę - centrum operacyjne. Sprawdzimy także granice wydajności sieci komórkowej – dowiemy się w jaki sposób operatorzy komórkowi obsługują dziennie setki milionów wiadomości SMS i połączeń głosowych. Zajrzymy także do serca każdej telefonii komórkowej , którą jest super nowoczesna centrala telefoniczna, zapewniająca niezawodność usług i bezpieczeństwo danych.

Opowiadać o tym będą eksperci T-Mobile Polska, a gośćmi specjalnymi którzy zdradzą nam jak wyglądać będzie telefonia jutra będą: znany futurolog - profesor Michio Kaku, oraz Prezes T-Mobile Polska – Miroslav Rakowski. Przesyłanie wspomnień i emocji zamiast SMS-ów, telefon w soczewce kontaktowej gotowy do działania w „mgnieniu oka”? Czy to możliwe? Wszystkiego dowiecie się z programu „Odkrywając wielkie marki: jak działa telefonia komórkowa”.

Już 30 sierpnia startuje także kampania medialna promująca produkcję, obejmująca TV, radio, prasę, media społecznościowe i własne kanały komunikacyjne T-Mobile. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom. Spot telewizyjny zapraszający na program powstał przy współpracy Discovery i agencji G7 i można go będzie obejrzeć już dziś, przed oficjalną premierą w TV, na kanale YouTube T-Mobile Polska :


Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: