GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

BZWBK24 mobile – jeszcze więcej opcji transakcyjnych w bankowości mobilnej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-29 15:57 - czytano: 434 razy - dodaj komentarz
BZWBK24 mobile – jeszcze więcej opcji transakcyjnych w bankowości mobilnej Bank Zachodni WBK udostępnił swoim klientom nowe funkcjonalności w bankowości mobilnej. Teraz za pośrednictwem BZWBK24 mobile można wypłacić gotówkę z bankomatu bez karty, przelać pieniądze na numer telefonu, zapłacić rachunki skanując kod QR oraz wykonać przelew natychmiastowy – Express Elixir. Nowe funkcjonalności wdrożone zostały w aplikacjach oraz w lekkim serwisie transakcyjnym. Bank wprowadził również zmiany w serwisie internetowym - poza udostępnieniem przelewów na komórkę i wypłat
REKLAMA
z bankomatu, stworzył zakładkę „Usługi Mobilne” pozwalającą na szybkie i wygodne zarządzanie m.in. limitami, odbiorcami oraz usługami dostępnymi w BZWBK24 mobile.

- Dzisiaj klienci korzystający z BZWBK24 mobile mają dostęp do szerokiej gamy usług przez aplikacje i lekki serwis transakcyjny. Wdrożenie kolejnych funkcjonalności w bankowości mobilnej, wykorzystujących unikalne możliwości techniczne smartfonów, bardzo podnosi użyteczność usług BZWBK24 mobile – powiedział Tomasz Niewiedział, dyrektor Obszaru Bankowości Mobilnej i Internetowej Banku Zachodniego WBK.

„Przelew na Komórkę” to usługa pozwalająca na wykonywanie przelewów obcych po podaniu jedynie numeru telefonu. Po akceptacji przelewu odbiorca zostanie poinformowany wiadomością SMS o transakcji oraz o tym, jak można taki przelew odebrać. Przelewy można wykonywać niezależnie od tego, czy odbiorca posiada rachunek w Banku Zachodnim WBK. W przypadku klientów innego banku lub nie posiadających rachunku bankowego utworzone zostanie konto pre-paid do realizacji tych przelewów.

Dzięki opcji „Wypłata z Bankomatu” klienci mogą dokonać wypłaty gotówki z bankomatu BZ WBK bez konieczności użycia karty płatniczej. Po wprowadzeniu kwoty i zaakceptowaniu transakcji klientowi zostanie przekazany numer, który należy wprowadzić w bankomacie, aby otrzymać środki ze swojego konta. Transakcja w bankomacie potwierdzana jest za pomocą czterech ostatnich cyfr numeru rachunku.

Kolejnym rozwiązaniem wdrożonym w bankowości mobilnej jest możliwość opłacania rachunków poprzez zeskanowanie kodu QR. Wykonanie takiej płatności jest niezwykle proste. Po zalogowaniu się do aplikacji, przejściu do zakładki przelewy i wybraniu opcji „Skanuj i płać” wystarczy, korzystając z aparatu w telefonie, zeskanować kod QR widoczny na fakturze. Po udanym skanowaniu aplikacja automatycznie wypełni wszystkie informacje niezbędne do wykonania przelewu, a klient jedynie potwierdzi chęć jego wykonania.

Dynamiczny rozwój bankowości mobilnej ma kluczowe znaczenie dla rozwoju bankowości elektronicznej w Banku Zachodnim WBK. Wierzymy, że to właśnie BZWBK24 mobile w najbliższej przyszłości stanie się dla naszych klientów podstawowym kanałem do kontaktu z Bankiem. Liczba klientów korzystających z naszych usług mobilnych przekracza już 175 tys. miesięcznie. Każdego dnia rośnie też liczba transakcji realizowanych w kanale mobilnym – przelewów, doładowań telefonów czy wypłat z bankomatu – dodaje Tomasz Niewiedział.

Przelewy na komórkę, wypłaty z bankomatu oraz przelewy Express Elixir dostępne są także
w pełnym serwisie internetowym BZWBK24.

Aplikacja mobilna Banku Zachodniego WBK dostępna jest na iOS, Android, Windows Phone, Blackberry oraz Symbian.
Źródło: BZWBK
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: