GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Startuje nc+ MIX najbardziej elastyczna oferta na rynku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-28 13:59 - czytano: 3020 razy - dodaj komentarz
Startuje nc+ MIX najbardziej elastyczna oferta na rynkuOd 27 sierpnia rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność. Jest to najbardziej atrakcyjna propozycja dla klientów, którzy chcą sami decydować o długości trwania swojej umowy. Kupując nc+ MIX przed rozpoczęciem odbioru klient powinien aktywować kartę dekodującą. Może to zrobić wysyłając numer karty SMSem na podany w Przewodniku po Ofercie numer lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie.
REKLAMA
- Jestem przekonany, że nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby wielu naszych klientów. Kupując nc+ MIX użytkownik uzyskuje dostęp do oferty kanałów platformy nc+ na miesiąc.  Po tym czasie może zadecydować, który pakiet chce oglądać i jak długo chce korzystać z wybranej oferty - powiedział Artur Przybysz, wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki.

Po aktywacji klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i wszystkich kanałów Premium z rodziny CANAL+. Przez 31 dni będzie mógł oglądać największe hity hollywoodzkich wytwórni filmowych i najlepszą na rynku ofertę sportową.

Już od września kanały filmowe startują z mocnym repertuarem. Na początek dwie premiery telewizyjne: „Skyfall” najnowszy film o przygodach agenta 007, który pobił kinowy rekord oglądalności wszystkich poprzednich Bondów oraz „Hobbit: Niezwykła podróż”, pierwsza z trzech zaplanowanych części adaptacji powieści J.R.R Tolkiena.

Sympatycy sportu będą mogli cieszyć się dostępem do licznych transmisji wydarzeń sportowych, pokazywanych w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, obsługiwanych przez grono najlepszych komentatorów i ekspertów. Platforma nc+ jest posiadaczem praw do rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można śledzić także m.in.: żużel, koszykówkę
i tenis.

Oferta nc+ MIX zawiera dekoder HD na własność w zestawie. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru: usługa z dekoderem 5800S w cenie 99 zł oraz z dekoderem 5800SX z wbudowanym twardym dyskiem z opcją nagrywania, w cenie 199 zł za zestaw. Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w sklepie internetowym na stronie www.ncplus.pl.

Po miesiącu użytkowania oferty nc+ MIX, klient może wybrać dla siebie jeden z dedykowanych pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, SILVER+ lub PLATINUM+ z możliwością dodania opcji dodatkowych np. HBO czy FilmBox, zgodnie z aktualnym cennikiem. Dokonywany jest wówczas również wybór formy umowy zgodnej z jego oczekiwaniami:
 • „Płacisz jak długo chcesz” to opcja umożliwiająca rozwiązanie umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.
 • Druga propozycja to rabat w kwocie 10 zł miesięcznie na każdy z dedykowanych pakietów abonamentowych. W tej wersji klient zawiera umowę na 12 miesięcy. Dedykowane oferty dostępne są już od 29 zł miesięcznie za Comfort+.
Dodatkowo do oferty Comfort+ w prezencie dodawany jest pakiet Multi+, w którego skład wchodzą wszystkie autorskie kanały nc+: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD.

Wszystkie formalności związane z wyborem pakietu i formy umowy spełniającej potrzeby klienta, można zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę ncplus.pl i wypełnić formularz zawarcia umowy lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Kontrakt zostanie dostarczony na podany adres mailowy.

Zestawy nc+ MIX będą oferowane już od 2 września w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD (AVANS, EURO-RTV-AGD, Media Markt i Saturn Planet, Neonet) oraz w specjalistycznych sklepach SAT na terenie całego kraju.
Źródło: nc+
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: