GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Prognozy 26% wzrostu zysku ZTE w pierwszych dziewięciu miesiącach 2013 r

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-28 13:35 - czytano: 255 razy - dodaj komentarz
Prognozy 26% wzrostu zysku ZTE w pierwszych dziewięciu miesiącach 2013 r ZTE, globalny dostawca urządzeń telekomunikacyjnych, rozwiązań sieciowych i urządzeń przenośnych, przedstawia prognozy zakładające zysk netto pomiędzy 500 mln a 750 mln RMB w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2013 r., odbijając się przy tym od straty w tym samym okresie w ubiegłym roku. Zwrot w wynikach finansowych firmy ZTE w tym roku został osiągnięty dzięki rygorystycznym kontrolom kosztów. W stosunku do roku ubiegłego firma w danym okresie zanotowała wzrost o 26,6%,
REKLAMA
zaś podstawowy zysk na akcję wyniósł 0.09 RMB. Poprzez skupienie się na wzroście rentowności firma poprawiła swoje zyski brutto. Korzystając także z większej efektywności zredukowano koszty sprzedaży, administracji i badań. Przedsięwzięte działania mają związek ze zwiększeniem ostrożności w swoich inwestycjach infrastrukturalnych przez operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie. ZTE skupia się teraz na rozwoju działalności na głównych rynkach oraz pogłębieniu współpracy ze światowymi dostawcami w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

- Nieco ponad 50% naszych przychodów generujemy na rodzimym, chińskim rynku, ale rozwijamy się też prężnie na rynkach wschodzących, takich jak Polska. Urządzenia z logo ZTE są w tej chwili w ofercie wszystkich operatorów. Co drugi użytkownik modemu USB w Polsce używa naszego sprzętu, a usługi takie jak popularna Neostrada, świadczone są wyłącznie w oparciu o nasze routery – podsumowuje Deng Yuchen, CMO w ZTE Poland.

Firma wiąże swoją przyszłość z budową sieci 4G oraz infrastruktury szerokopasmowej na terenie Chin, działając w ścisłej współpracy z operatorami. Firma ZTE zwiększyła zakres działań marketingowych dla klientów z sektora publicznego oraz enterprise. Działanie to, tak jak wiele innych zgodnych ze strategią firmy, ma prowadzić do zwiększenia sprzedaży urządzeń i rozwiązań z bogatego portfolio.

Do końca 2013 roku, ZTE wdrażając sieć 4G na dużą skalę, szczególnie poprzez budowę sieci TD-LTE w Chinach, zapoczątkuje nowy cykl inwestycji w branży telekomunikacyjnej w sektorze sieci bezprzewodowej. Rządy państw na całym świecie zobowiązały się do budowy nowej infrastruktury sieciowej, co stwarza nowy, ogromny rynek, na który ZTE mógłby wkroczyć.

Pod koniec 2013 roku firma ZTE nadal planuje prowadzić strategię wdrażania innowacji oraz nowoczesnych rozwiązań w celu wzmocnienia kluczowych produktów.
Źródło: ZTE
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: