GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

FOX HD i Sundance Channel HD w INEA

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-26 14:00 - czytano: 345 razy - dodaj komentarz
FOX HD i Sundance Channel HD w INEAO dwa popularne i cenione przez widzów kanały - FOX HD i Sundance Channel HD - zwiększył się pakiet Super HD, najpopularniejszy w obecnej ofercie INEA pakiet telewizyjny. Z usługi telewizji cyfrowej HD korzysta już ponad 50 proc. Abonentów telewizyjnych INEA. Poza włączeniem do oferty Super HD program Sundance Channel HD znalazł się również w pakiecie Max HD, który nie jest już w sprzedaży. Ponadto program FOX zastąpił program FOX Life w pakietach INEA Film i INEA Max, które
REKLAMA
również nie są już w sprzedaży.

Powyższe zmiany to kontynuacja zmian programowych z połowy sierpnia br., mających zwiększyć dostępność oferowanych programów w ofercie INEA. Wówczas pakiet Super HD wzbogacono o Nat Geo Wild HD, a pakiet Standard HD o National Geographic HD, które wcześniej były dostępne tylko w pakietach tematycznych - Nauka i Natura HD i Max HD.

FOX HD to znana, międzynarodowa marka cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie, której celem jest dostarczać widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. FOX HD w całości poświęcony jest najlepszym amerykańskim serialom, pochodzącym z czołowych hollywoodzkich wytwórni filmowych. W jego ofercie programowej znajdują się seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje. Na antenie FOX można oglądać zarówno bijące rekordy oglądalności, nieemitowane dotychczas w Polsce produkcje, jak i kultowe hity. FOX. Bo chcesz więcej.

Sundance Channel HD jest znanym amerykańskim kanałem filmowym oferującym ambitne produkcje światowego kina niezależnego, filmy fabularne, dokumentalne i oryginalne produkcje. Prezentuje zarówno ikony współczesnego kina jak i wschodzące talenty. Sundance Channel realizuje misję celebrowania kreatywności, sformułowaną przez jego założyciela, Roberta Redforda, twórcy Sundance Film Festival, największego i najbardziej uznanego festiwalu promującego kino niezależne. Wszystkie filmy są nadawane w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Program nie zawiera reklam.
Źródło: Inea
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: