GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja iSing.pl Karaoke już na Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-22 18:13 - czytano: 362 razy - dodaj komentarz
Aplikacja iSing.pl Karaoke już na Samsung Smart TVSamsung zaprasza do muzycznej zabawy! Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV dzięki najnowszej aplikacji iSing.pl Karaoke mają możliwość dołączenia do największej śpiewającej społeczności i wykonania największych hitów swoich ulubionych wykonawców. Aplikację można pobrać z Samsung Apps bezpośrednio na wybrane urządzenia z platformą Smart TV. iSing.pl to pierwszy i jedyny w Polsce serwis karaoke, umożliwiający nagrywanie własnych wersji popularnych piosenek.
REKLAMA
iSing.pl
Samsung
iSing.pl
Samsung
Serwis gromadzi aktywną społeczność, która codziennie nagrywa kilka tysięcy utworów z różnych gatunków muzycznych. Użytkownicy mają do dyspozycji stale aktualizowany katalog piosenek liczący ponad 1000 profesjonalnych podkładów muzycznych, który jest dostępy całkowicie za darmo. iSing.pl w miesiącu odwiedzany jest przez ponad 600 tysięcy osób. Serwis gromadzi tych, którzy chcą się bawić muzyką jak również tych, dla których śpiewanie jest czymś więcej – pasją, a nawet zawodem.

Aplikacja iSing.pl Karaoke to rozszerzenie możliwości serwisu iSing na telewizory i inne urządzenia Samsung. Jest to jedyna wersja aplikacji obejmująca darmowy dostęp do bazy ponad 1000 największych przebojów karaoke zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców. Wśród nich znajdziemy przeboje, w tym m.in. Beyonce, The Rolling Stones, Adele, czy Maryli Rodowicz. Aplikacja oferuje wysokiej jakości, profesjonalne podkłady muzyczne, każdy w dwóch wersjach z linią (dla początkujących) i bez linii melodycznej (dla zaawansowanych). Dzięki funkcji "Losomat" możemy odtwarzać piosenki z wybranych kategorii w losowej kolejności, natomiast "Playlista" pozwala na stworzenie własnej listy z piosenkami, które będą odtwarzane po kolei.

-Bardzo się cieszymy, że aplikacja iSing.pl Karaoke jest już dostępna na platformie  Samsung Smart TV. Aplikacja tego typu dowodzi, że telewizor jest prawdziwie  multimedialnym centrum rozrywki, które potrafi zapewnić doskonałą zabawę zarówno rodzinie, jak i gronie przyjaciół. Zyskaliśmy coś, czego brakowało do tej pory na Smart TV - aplikacji karaoke zawierającej nie tylko zagraniczne, ale przede wszystkim polskie utwory gwarantujące znakomitą zabawę - mówi Michał Wojciechowski  z Samsung Electronics Polska.

Obecnie aplikacja iSing.pl Karaoke jest dostępna na urządzeniach wszystkich telewizorach Samsung Smart TV z roku 2011, 2012 i 2013 (seria D, E i F), aplikacja wkrótce dostępna będzie na wszystkich odtwarzaczach Blu-ray oraz kinach domowych z odtwarzaczem Blu-ray z 2011, 2012 i 2013 roku (seria D, E i F).

Aplikacje muzyczne na Samsung Smart TV
Fanów nowoczesnych, jak i starszych brzmień z pewnością zainteresują dostępne na platformie muzyczne aplikacje globalne, takie jak coraz bardziej popularne Spotify i Deezer, oraz aplikacje polskie.

Aplikacja Tuba.TV umożliwia stworzenie własnej telewizji muzycznej, dostosowanej do indywidualnych gustów i potrzeb. Wyszukuje teledyski i umożliwia tworzenie playlist m.in. oparciu o ulubionych artystów, gatunki muzyczne i nazwy stacji. Tuba FM pozwala na wyszukanie muzyki m.in. w oparciu o ulubionych artystów, gatunki i nazwy stacji radiowych, a RadioPolska Stacja.pl umożliwia wybór kanału z bogatej oferty radiowej i cieszenie się z nieograniczonego dostępu do muzyki za darmo. Polskie Radio to aplikacje Czwórka Polskie Radio i Polskie Radio. Zapewniają one dostęp do wielu gatunków muzycznych, wśród których są: rock, pop, ballady, ambitne, industrial, ale też takie wydarzenia jak Konkurs Chopinowski czy popularne Przeboje Lata z Radiem. Serwis RMFon.pl zawiera obecnie ponad 80 internetowych kanałów radiowych o zróżnicowanym repertuarze – od muzyki elektronicznej, przez R&B, dance, pop, rock po heavy metal. Poza streamingiem audio, RMFon.pl umożliwia fanom przegląd płytotek, dostęp do biografii, kalendarium, informacji o koncertach, galerii foto i wideoklipów. Listę aplikacji muzycznych uzupełnia Radio NRJ/ENERGY – radio wraz z popularnymi stacjami "HIT MUSIC ONLY" dostępne jest już w 15 krajach Europy. Aplikacja wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak tytuł piosenki, artystę czy prezentera radiowego.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: