GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nieruchomość z telefonu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-21 18:36 - czytano: 351 razy - dodaj komentarz
Nieruchomość z telefonuDla użytkowników urządzeń mobilnych znalezienie wymarzonej nieruchomości jeszcze nigdy nie było tak proste. Nowe funkcje, takie jak Organizer porządkujący cały proces poszukiwania nieruchomości, czy ogólnopolska baza agentów sprawiają, że wypuszczona właśnie na rynek aplikacja Nieruchomosci-online.pl to obecnie jedno z ciekawszych, dostępnych rozwiązań. Aplikacja umożliwia mobilny dostęp do największej w Polsce bazy aktualnych ogłoszeń nieruchomości.
REKLAMA
Nieruchomosci-online.pl
NNV
Nieruchomosci-online.pl
NNV
Proces ich wyszukiwania został zaprojektowany w sposób bardzo intuicyjny, tak aby krok po kroku prowadzić użytkownika do interesujących go ofert.

W trakcie przeglądania ogłoszeń można je oznaczać i opisywać, a następnie przechowywać w specjalnym Organizerze. Dzięki temu każda nieruchomość, która wydała się szukającemu interesująca, zostanie odpowiednio oznaczona (np.: „Do obejrzenia”,  „Fajne, ale drogo”, „Mój faworyt”) i w każdej chwili oraz na każdym urządzeniu (dzięki pełnej synchronizacji danych) użytkownik będzie mógł do niej bez problemu powrócić. Oczywiście możliwe jest również wybranie opcji „Powiadomienia”. Wówczas aplikacja sama poinformuje użytkownika o dodaniu nowego ogłoszenia spełniającego określone wcześniej kryteria wyszukiwania (np. mieszkanie w dzielnicy Wilanów, metraż do 90 mkw, cena do 700 tys. zł). Taka funkcja to większa szansa na szybkie dotarcie do okazyjnych ogłoszeń. Aplikacja zapamiętuje również wpisywane podczas wyszukiwania preferencje, dzięki czemu nie jest konieczne podawanie ich przy każdorazowym użyciu.

Gdy już podejmiemy decyzję, której nieruchomości chcemy się przyjrzeć bliżej, możemy z poziomu aplikacji wysłać zapytanie mailem lub po prostu skontaktować się telefonicznie z ogłoszeniodawcą. Aplikacja zawiera również bazę agentów nieruchomości z całej Polski. Dzięki temu możliwy jest kontakt z agentem najlepiej odpowiadającym naszym potrzebom i znajdującym się w interesującej nas lokalizacji.

Jedyne, co nam pozostaje, to podjęcie decyzji. Aplikacja tego za nas nie dokona, choć z pewnością ułatwi i przyspieszy ten proces.


Bezpłatna wersja aplikacji Nieruchomosci-online.pl na iPhone’a i iPada jest dostępna do pobrania w iTunes. Użytkownicy Androida będą mogli korzystać z niej już wkrótce.
Źródło: NNV
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: