GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZyXEL SBG3300: kompleksowa brama zabezpieczająca all in one dla małych firm

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-21 15:31 - czytano: 331 razy - dodaj komentarz
ZyXEL SBG3300: kompleksowa brama zabezpieczająca all in one dla małych firmNajnowsza bezprzewodowa brama zabezpieczająca ZyXELa oferuje wiele opcji połączeń z użyciem VDSL/ADSL2+, Gigabit Ethernet i szerokopasmowych połączeń bezprzewodowych oraz mobilnych (3G/4G). Bezpieczne i stabilne połączenia z Internetem zapewniają funkcje ochrony dostępu dla gości, dostępu z urządzeń mobilnych, jak i funkcję równoważenia łącz oraz połączenia zapasowego. ZyXEL Communications wprowadza na rynek SBG3300 – nową bezprzewodowa bramę zabezpieczającą klasy biznes.
REKLAMA
ZyXEL SBG3300
ZyXEL
Urządzenie gwarantuje wydajność, niezawodność oraz spójne funkcjonowanie sieci, spełniając oczekiwania wobec rosnącego trendu BYOD, szczególnie w sektorze komercyjnym oraz publicznym.

SBG3300 – najwyższy poziom łączności i zabezpieczeń
Urządzenie SBG3300 oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczające oraz zarządzające ruchem sieci firmowej. Obsługuje połączenia VDSL2/ADSL2+, Gigabit Ethernet oraz połączenia mobilne przez USB, umożliwiając użytkownikom korzystanie z najnowszych technologii, jednocześnie obsługując tradycyjne połączenia oraz mobilne usługi 3G i 4G. Ta wielofunkcyjność oznacza, że SBG3300 może również pełnić rolę urządzenia redundantnego, gwarantując stały i nieprzerwany dostęp do Internetu – nawet w momencie awarii jednego z łącz. Różne możliwości połączeń mogą być wykorzystane do rozłożenia ruchu tak, aby zachować jak największą wydajność najważniejszych aplikacji.

Dzięki obsłudze VPN, brama ZyXEL SBG3300 umożliwia w pełni zabezpieczone i wydajne połączenia z wielu lokalizacji – zarówno pomiędzy wieloma oddziałami, jak i pracowników zdalnych. Urządzenie posiada certyfikaty Virtual Private Network Consortium (VPNC) dla szyfrowania AES, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony połączeń i autoryzacji przy jednoczesnej zachowaniu wydajności sieci bezprzewodowej.

Kompleksowe rozwiązanie dla małego biznesu
ZyXEL SBG3300 idealnie nadaje się do mniejszych firm, wymagających stałego dostępu do Internetu oraz solidnych zabezpieczeń – zarówno dla klientów, jak i pracowników zdalnych – które do tej pory nie miały możliwości wdrożenia zaawansowanej infrastruktury i rozwiązań.

Urządzenie SBG3300 to idealne rozwiązanie dla firm chcących oferować elastyczny dostęp do sieci pracownikom i gościom, także tym korzystającym zdalnie i z własnych urządzeń. -  powiedział Maciej Hukowski, Sales Account Manager, ZyXEL Communications. – Najnowsza brama ZyXELa pozwala korzystać ze wszystkich zalet sieci bezprzewodowej i gwarantuje, że połączenia będą zawsze niezawodne i bezpieczne. Obsługa bardzo szybkich połączeń VDSL i łączności mobilnej uchroni użytkowników przed przestojami czy awariami łącza, co z pewnością przełoży się na efektywność ich pracy.

Dostępność
Urządzenie ZyXEL SBG3300 można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce. Sugerowana cena urządzenia dla klienta końcowego to 182 EUR netto.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: