GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Inea: Tablet w pakietach i kampania z piłkarzami Lecha

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-19 17:19 - czytano: 1215 razy - dodaj komentarz
Inea: Tablet w pakietach i kampania z piłkarzami Lecha INEA prezentuje nową ofertę, a w niej tablet za 1 zł promowany przez popularnych piłkarzy Lecha Poznań - Manuela Arboledę i Rafała Murawskiego. Operator wprowadza też niższe ceny pakietów z dekoderem z nagrywarką (PVR), pakiet CANAL+ Silver dla większości Abonentów telewizyjnych bez dodatkowych opłat do 3 miesięcy i multiroom nawet z trzema dodatkowymi dekoderami PVR. W nowej kampanii reklamowej pod hasłem "Podaj dalej" INEA promuje pakiety usług z tabletem marki KIANO za 1 zł.
REKLAMA
Po raz pierwszy do kampanii zaproszono popularnych piłkarzy - Manuela Arboledę i Rafała Murawskiego z Lecha Poznań, którego sponsorem została w tym sezonie INEA.

Tablet KIANO Core 10.1 Dual 3G to nowoczesne i zaawansowane urządzenie, które dzięki swojej szybkości, płynnemu działaniu oraz wysokiej wydajności pozwala na korzystanie np. z kilku aplikacji równocześnie czy granie w najbardziej zaawansowane pod względem graficznym gry. Specyfikacja urządzenia to wyświetlacz: 10.1", dziesięciopunktowy system dotyku, procesor 2-rdzeniowy 1,6 GHz, system Android 4.1, wbudowany modem 3G,  HSDPA do 21 Mb/s, aparat w przedniej i tylniej części, wbudowany telefon,WiFi, Bluetooth i TV-out.

W nowej głównej ofercie INEA tablet KIANO jest dostępny w czteropaku z telewizją cyfrową z dekoderem z nagrywarką (PVR), Internetem stacjonarnym do 250 Mb/s, Internetem mobilnym 1 GB i telefonią z 10.000 minut w abonamencie. Połączenie tabletu z wbudowanym modemem 3G i ofertą m.in. internetu mobilnego pozwala Abonentom INEA na korzystanie z Internetu zawsze, gdy jest taka potrzebna. Dodatkowo do każdego pakietu telewizyjnego z nowej promocji w formacie standard lub wyższym Klienci otrzymują dostęp do pakietu CANAL+ Silver bez żadnych opłat do 3 miesięcy, a w nim programy filmowo-sportowe: Family, Family HD, Family 2 i Family 2 HD.

INEA obniżyła też ceny pakietów usług z telewizją cyfrową i dekoderem PVR. Teraz są one dostępne już od 129,90 zł. W odpowiedzi na pytania Abonentów INEA wprowadziła do swojej oferty multiroom nawet z trzema dodatkowymi dekoderami PVR.
Źródło: Inea
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: