GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Korzystaj z komputera łatwiej i przyjemniej dzięki Logitech Wireless All-in-One Keyboard

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-14 18:46 - czytano: 10732 razy - dodaj komentarz
Korzystaj z komputera łatwiej i przyjemniej dzięki Logitech Wireless All-in-One Keyboard Duży, wbudowany w TK820 panel dotykowy sprawi, że nawigacja w komputerze będzie łatwiejsza. Logitech zaprezentował nową, bezprzewodową klawiaturę Logitech® Wireless All-in-One Keyboard TK820, która wyposażona jest w wbudowany panel dotykowy umożliwiający komfortową nawigację w komputerze i wygodne wprowadzanie tekstów. Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 to ultra cienkie, stylowe urządzenie, które dzięki bezprzewodowemu łączeniu z komputerem i
REKLAMA
Wireless All-in-One Keyboard
Logitech
wbudowanemu panelowi dotykowemu,zastępującemu popularną myszkę, zaoszczędza miejsce na biurku użytkownika.  Powierzchnia panelu jest znacznie większa, niż podobne znane z laptopów, więc możliwe jest na niej swobodne powiększanie, przeciąganie i przewijanie treści widocznych na ekranie komputera. Po pobraniu oprogramowania Logitech SetPoint, panel dotykowy TK820 współpracuje również z Windows 8 i umożliwia wykonanie do 13 gestów dedykowanych temu systemowi.

- Stworzyliśmy Logitech Wireless All-in-One TK820,by połączyć wszystko, co potrzebne do sprawnego sterowania komputerem, w jednej, eleganckiej klawiaturze. TK820 oferuje innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na nawigację, pisanie tekstów, przerzucanie stron i wiele więcej za pomocą tylko jednego urządzenia.— mówi Charlotte Johs, global vice president of brand development and portfolio for PC accessories firmy Logitech.

Poza niezwykłymi walorami estetycznymi, klawiatura oferuje również wysoki komfort pisania tekstów. System klawiszy o nazwie Logitech PerfectStrokeTM  równomierne rozkłada siłę nacisku na pojedynczy klawisz na całą jego powierzchnię, więc każde uderzenie pozostaje ciche, nawet gdy naciśniemy jedynie na jego krawędź. Kształt znaków Incurve TM na klawiaturze zostały delikatnie zaokrąglone, by umożliwić gładkie sunięcie po przyciskach i wygodę pisania godzina po godzinie.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 wyposażona została ponadto w niewielki odbiornik USB, korzystający z zaawansowanej łączności w paśmie 2.4 GHz, dający jakość połączenia porównywalną z  tożsamą dla klawiatur przewodowych. Gwarantuje to także szybką transmisję danych i brak opóźnień, niezależnie od pozycji, w której ustawiona zostanie klawiatura.

Dostępność

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 będzie dostępna w Europie we wrześniu 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie €99.99.
Źródło: Logitech
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: