GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Usługa VOD od Vectry: na początek dla mieszkańców Elbląga

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-13 18:36 - czytano: 657 razy - dodaj komentarz
Usługa VOD od Vectry: na początek dla mieszkańców ElblągaDziś Vectra uruchomiła nową usługę Video on Demand (VOD) – dostęp do darmowych i płatnych programów oraz filmów. Z usługi można korzystać bez konieczności jej aktywacji, a jedynie za pomocą jednego przycisku VOD na pilocie. Usługa udostępnia setki filmów do wyboru, w tym nowości w kilka miesięcy po premierze kinowej. Materiały w jakości HD są udostępnione bez dodatkowych opłat. Nowa usługa Vectra VOD udostępnia dwa rodzaje materiałów:
REKLAMA
 1. Materiały darmowe – są to w większości programy z kanałów telewizyjnych, które dany abonent ma w swoim pakiecie cyfrowym:
 • im wyższy pakiet telewizyjny posiadany przez abonenta, tym bogatszy dostęp do darmowych programów. Ich lista znajduje się w aplikacji VOD w sekcji „Darmowe”;
 • abonenci Pakietów Premium Film GO i Super Film GO oraz abonenci Pakietu VIP dodatkowo otrzymują dostęp do serwisu HBO OD (HBO Na Żądanie), gdzie znajdą bogatą bibliotekę seriali takich jak: Kłamstwa na sprzedaż, Dziewczyny, Bez Tajemnic czy Gorejący Krzew w reżyserii Agnieszki Holland. Prawdziwi fani seriali znajdą w bibliotece najnowsze sezony Czysta Krew, Gra o Tron, Newsroom czy Kłamstwa na sprzedaż.
2. Hity filmowe, dostępne za opłatą – setki filmów, włączając w to nowości w 4-6 miesięcy po premierze kinowej. W ofercie dostępne są także pozycje największych hollywoodzkich wytwórni filmowych. Ten rodzaj materiałów można znaleźć w aplikacji VOD w sekcji „Filmy”. Ceny wahają się od 6 do 11 zł za nowości prosto z sal kinowych lub od 6 zł za starsze tytuły. Kontent dla dorosłych 8 zł.

Vectra oferuje bogatą bibliotekę filmów dla wszystkich grup widzów:
 • dzięki umowom m.in. z Warner Bros. i Walt Disney Studio dostępne są światowe hity takie jak seria filmów o Harrym Potterze, Władcy Pierścienia oraz światowa nowość - Iron Man 3;
 • obszerny dostęp do seriali HBO, w tym Gra o Tron oraz najnowsze sezony hitów Czysta Krew i Newsroom;
Dodatkowe informacje:
 • dostępne jest polskie kino, w tym przeboje jak Jesteś Bogiem, Obława czy Baczyński, a także zupełne nowości, które w tym roku będą ubiegały się o nagrodę główną na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Ulotna i Baby Blues;
 • obszerna zawartość materiałów dla dzieci w każdym wieku – zarówno darmowych (np. Dora Poznaje Świat i Spongebob) jak i płatnych (np. Scooby Doo i Oz Wielki i Potężny);
 • bogata biblioteka filmów dla dorosłych o różnym zabarwieniu erotycznym (zawartość chroniona Ochroną Rodzicielską).
Biblioteka będzie stale powiększana o nowe tytuły od nowych partnerów, bowiem Vectra prowadzi rozmowy w celu pozyskania kolejnych hitów.

- Nowa usługa Vectry daje dodatkowy dostęp do dużej ilości materiałów i filmów, które każdy abonent będzie mógł oglądać w dowolnie wybranym przez siebie momencie. To znakomite uzupełnienie tradycyjnej usługi telewizyjnej. Bez wychodzenia z domu i bez konieczności powiększania domowej videoteki abonent zyskuje stały dostęp do ulubionych pozycji lub nowości, w tym największych hitów kinowych liczących się producentów filmowych. Wkrótce nowe, jeszcze atrakcyjniejsze tytuły – powiedziała Aleksandra Kozłowska, odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój oferty Vectra VOD.

Bardzo łatwy jest sposób zamawiania materiałów oraz opłat za nie – wystarczy jeden przycisk VOD na pilocie dekodera, aby wejść do aplikacji i zarządzać jej zawartością. Po wybraniu danego tytułu pojawią się wszystkie niezbędne informacje o nim, w tym cena oraz okres wypożyczenia. Standardowy okres wypożyczenia to 48 godzin - dla wybranych tytułów może być on krótszy lub dłuższy. Opłata za wypożyczone filmy będzie doliczana do faktury abonenta. Każde płatne wypożyczenie - także w celach Ochrony Rodzicielskiej - musi zostać potwierdzone numerem PIN. Lista dostępnych materiałów będzie codziennie uaktualniana i natychmiast widoczna w Vectra VOD.
Źródło: Vectra
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: