GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HTC Desire 500 - nowy smartfon od HTC

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-12 15:29 - czytano: 1041 razy - dodaj komentarz
HTC Desire 500 - nowy smartfon od HTCHTC wprowadza na europejski rynek nowe urządzenie - HTC Desire 500. Smartfon został wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz, ekran główny HTC BlinkFeed oraz funkcję montażu materiałów filmowych - Video Highlights. Dzięki 8- megapikselowemu aparatowi fotograficznemu oraz zastosowaniu układu HTC ImageChip, użytkownicy smartfona HTC Desire 500 mogą robić zdjęcia i filmy w jakości HD. Przednia kamera o rozdzielczości 1,6-megapiksela poradzi sobie z robieniem
REKLAMA
HTC Desire 500
HTC
autoportretów. Aparat posiada też funkcję automatycznego wychwytywania uśmiechu, rozpoznawania twarzy, a także możliwość przerabiania zdjęć za pomocą różnorodnych filtrów. Pozwala też na natychmiastowe dzielenie się efektami z przyjaciółmi, rodziną i osobami śledzącymi profil użytkownika na portalach społecznościowych - bez konieczności podłączania się do komputera. Funkcja szybkiego montażu materiałów filmowych - HTC Video Highlights - zmieni sposób w jaki dzielimy się z innymi. Automatycznie wybierze zdjęcia i filmy z jednego wydarzenia lub dnia, łącząc je w 30-sekundowe pokazy z podkładem muzycznym.

HTC Desire 500 został wyposażony w rozwiązanie - HTC BlinkFeed. Funkcja ta umożliwia podgląd aktualności z portali społecznościowych bezpośrednio na ekranie głównym telefonu. Ponadto umożliwia dostęp do aktualności z ponad 1400 źródeł medialnych - globalnych i lokalnych, generujących ponad 10 tys. artykułów dziennie. Najświeższe informacje są dostarczane przez znane koncerny medialne na świecie, a od niedawna również te polskie.

Wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1GB pamięci RAM, HTC Desire 500 oferuje wielozadaniowość, szybkie przeglądanie stron internetowych oraz multimediów. Dzięki zastosowaniu karty microSD o pojemności do 64 GB, można mieć pewność, że nigdy nie zabraknie nam miejsca na najważniejsze zdjęcia, filmy, gry i aplikacje.

Nowy HTC Desire 500 będzie dostępny u wszystkich operatorów komórkowych i głównych sprzedawców detalicznych w Polsce już w pierwszych dniach września. Urządzenie będzie dostępne w kolorach lakierowanej czerni oraz lodowego błękitu, które połączą bogate funkcje modelu z eleganckim i wyszukanym designem.
Źródło: HTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: