GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Multimedia Polska z telewizją mobilną

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-12 14:54 - czytano: 458 razy - dodaj komentarz
Multimedia Polska z telewizją mobilnąMultimedia Polska udostępniły bezpłatną aplikację mmTV.pl, która umożliwia oglądanie filmów i telewizji na urządzeniach mobilnych, m.in. smartfonach, tabletach oraz Samsung Smart TV. Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy, wprowadza swój internetowy serwis z VoD i kanałami telewizyjnymi – mmTV.pl - na urządzenia mobilne.
REKLAMA
-Coraz więcej osób ogląda filmy i telewizję w internecie. Coraz więcej korzysta również z internetu na urządzeniach mobilnych. Nowa aplikacja mmTV.pl pozwoli na dostęp do ulubionych programów telewizyjnych oraz najnowszych hitów kinowych w każdym miejscu i czasie – mówi Jerzy Zieliński, Koordynator Działu Projektów Kluczowych.

mmTV.pl to internetowa platforma z filmami na życzenie oraz szerokim wyborem kanałów telewizyjnych live, znajdujących się w ofercie telewizji cyfrowej operatora. W bibliotece VoD dostępnych jest blisko pół tysiąca filmów w cenach od zera do kilkunastu złotych. Wśród kanałów telewizyjnych, znajdziemy m.in.: TVP1, TVP2, Discovery, TLC, TV Disco czy Sportklub. W zależności od posiadanego pakietu telewizji cyfrowej, abonent Multimedia Polska ma dostęp do określonych programów w wersji mobilnej. Platforma mmTV.pl oferuje największą liczbę programów live spośród wszystkich operatorów kablowych  w Polsce.

Użytkownicy Androida (tablet i smartfon) oraz Apple iOS (iPhone i iPad) mogą pobrać aplikację mmTV.pl bezpłatnie z AppStore lub Sklepu Play. Umożliwia ona mobilny dostęp do zawartości serwisu mmTV.pl.

Z oferty filmowej VOD korzystać mogą wszyscy internauci i użytkownicy urządzeń mobilnych. Żeby wypożyczyć film, wystarczy zarejestrować się na stronie www.mmtv.pl. W przypadku programów telewizyjnych, poza rejestracją, należy również być abonentem telewizji cyfrowej w Multimedia Polska. Dostęp do kanałów live jest darmowy. Ogólnodostępny jest kanał aMazing, na którym znajdziemy wiele programów rozrywkowych i publicystycznych.

Abonenci Multimedia Polska mogą powiązać swoje konto na mmTV.pl z kontem abonenckim. Dzięki temu opłaty za wypożyczone filmy dodawane będą do miesięcznego rachunku za telewizję cyfrową. Pozostali użytkownicy mogą zapłacić przelewem internetowym lub SMS-em.
Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: