GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pomoc Mierzona Kilometrami – sport, technologia i pomoc dla dzieci

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-08 11:13 - czytano: 467 razy - dodaj komentarz
Pomoc Mierzona Kilometrami – sport, technologia i pomoc dla dzieci Ponad 600 000 Polaków zbiera kilometry w ramach akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Razem uczestnicy przebyli do tej pory ponad 20 milionów km, co oznacza, że okrążyli Ziemię ponad 400 razy i spalili blisko miliard kalorii. Dzięki inicjatywie T-Mobile wykorzystanie mobilnej technologii, telefonu oraz aplikacji stało się narzędziem pomocy niepełnosprawnym dzieciom. Przemierzone przez Polaków kilometry przekładają się na złotówki na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.
REKLAMA
W ubiegłą niedzielę rozpoczął się kolejny, czwarty już etap akcji T-Mobile „Pomoc
Mierzona Kilometrami”, w którym licznik kilometrów musi przekroczyć 26 milionów aby kolejna transza pomocy finansowej została przekazana podopiecznym fundacji. Technologia mobilna, która umożliwia śledzenie dystansów pokonywanych podczas uprawiania sportu, jest w przypadku tej akcji kluczowym narzędziem. To dzięki aplikacji Endomondo, którą każdy może zainstalować na swoim smartfonie, uczestnicy mogą w prosty sposób dołączyć do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami” i praktycznie od zaraz zbierać kilometry w ramach akcji.

-Aktywność fizyczna stała się modna, a dzięki smartfonom można rywalizować z innymi oraz mieć swojego osobistego trenera zawsze przy sobie. Co raz częściej dzielimy się swoimi wynikami z innym na portalach społecznościowych. Ten zapał i zaangażowanie chcieliśmy przełożyć na coś pożytecznego i tak powstał pomysł na akcję „Pomoc Mierzona Kilometrami”. To dzięki niej setki tysięcy osób mniej lub bardziej aktywnych fizycznie mogą pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują i przekazać przebyte kilometry na rzecz dzieci niepełnosprawnych ruchowo. My te kilometry zamienimy na pomoc finansową. – tłumaczy Marlena Czaplak z T-Mobile Polska. - Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uczestniczyć w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Tym bardziej, że nasz smartfon GALAXY S4 jest stworzony do aktywnego trybu życia, co zresztą udowadnia z każdym przebiegniętym kilometrem, każdym dniem spędzonym z użytkownikiem. Osobiście cieszy mnie, że nowoczesna technologia udowadnia swoją przydatność w codziennym życiu, nie jest tylko dodatkiem czy narzędziem pracy, ale realnym towarzyszem wspierającym nas we wszystkim, co robimy.

GALAXY S4 został wyposażony w układy najnowszej generacji, ma najlepszy produkowany przez nas wyświetlacz, pojemną baterię i okazuje się, że te elementy nie stanowią wyłącznie ciekawostek dla fanów technologii, lecz ich zastosowanie ma absolutnie praktyczny sens. Aktywne osoby po prostu potrzebują niezawodnych narzędzi, które działają tak szybko, jak wymaga tego współczesny styl życia” – mówi Jerzy Łabuda PR Specialist Samsung Electronics Polska.

Akcja się rozkręca, a w grę wchodzą coraz wyższe stawki przekazywane dzięki T-Mobile za kolejne, zrealizowane etapy.

Wielką zbiórkę kilometrów wspierają partnerzy: Telewizja TVN, Radio ZET, Grupa Onet, Endomondo oraz Samsung - producent najnowszej generacji smartfona GALAXY S4.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: