GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

PAYBACK przygotował nową wersję aplikacji mobilnej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-08 10:38 - czytano: 474 razy - dodaj komentarz
PAYBACK przygotował nową wersję aplikacji mobilnejProgram Bonusowy PAYBACK przygotował nową wersję aplikacji mobilnej. Za jej pośrednictwem użytkownik będzie mógł w jeszcze większym zakresie korzystać z Programu w kanale mobilnym: przystąpić do PAYBACK, zbierać punkty i aktywować eKupony oraz wymieniać zebrane punkty na nagrody. Kanał mobilny jest naturalnym miejscem do rozwoju programów lojalnościowych – urządzenia mobilne mają bardzo osobisty charakter.
REKLAMA
Payback
Payback
Payback
Payback
Już od ponad półtora roku PAYBACK jest obecny w tym kanale i cały czas zwiększa w nim liczbę użytkowników. Obecnie notuje się 30 tys. pobrań aplikacji PAYBACK miesięcznie. Dotychczas ściągnięto ją ok. 350 tys. razy.

- Dynamicznie rozszerzamy naszą obecność w mobile, m.in. rozwijając naszą aplikację poprzez przenoszenie do niej coraz większej liczby elementów Programu PAYBACK. Docelowo chcemy sprawić, aby użytkownik mógł w pełni korzystać z PAYBACK za pośrednictwem kanału mobilnego. Zależy nam na tym, aby aplikacja była maksymalnie użyteczna, a jednocześnie prosta i intuicyjna dla naszych uczestników – przekonuje Piotr Świtała, PAYBACK Mobile Manager.

W nowej wersji aplikacji zostaną dodane następujące funkcjonlaności
 • Możliwość przystąpienia do PAYBACK za pośrednictwem aplikacji
 • Możliwość rejestracji karty PAYBACK poprzez aplikację
 • Możliwość wymieniania punktów PAYBACK na kupony rabatowe akceptowane u partnerów Programu.
Przystąpienie do PAYBACK i rejestracja w aplikacji
Do tej pory do Programu można było przystąpić przez stronę WWW lub odbierając kartę w placówce partnera Programu. Osoby, które pobrały aplikację mobilną, nie mogły z niej w pełni skorzystać, zanim nie przystąpiły do PAYBACK. Teraz w samej aplikacji każdy użytkownik, nawet taki, który do tej pory nie korzystał z Programu, będzie mógł do niego przystąpić oraz od razu otrzymać pakiet promocji od partnerów PAYBACK. Dodatkowo, jeżeli odbierze plastikową kartę u partnera Programu, to będzie mógł ją łatwo dołączyć do już posiadanego wirtualnego konta zapisanego w aplikacji. Proces przystąpienia z użyciem smartfonu został maksymalnie uproszczony. Zbierany jest w nim minimalny zestaw danych, co znacznie przyspiesza proces przystąpienia oraz zwiększa wygodę użytkownka. Co więcej, metody wprowadzania danych w poszczególne pola zostały dostosowane do charakteru wprowadzanych danych, co dodatkowo uprzyjemnia ten proces. Jednocześnie cały czas będziemy w stanie dawać naszym użytkownikom oferty dopasowane do ich potrzeb i upodobań, czego przykładem są powitalne eKupony przyznawane od razu po przystąpieniu lub rejestracji.

Teraz, aby przystąpić do Programu, wystarczy 20 sekund pracy ze smarfonem. Od razu po tym uczestnik otrzymuje promocyjne eKupony powitalne oraz może zbierać punkty u większości Partnerów. Rejestracja w aplikacji dla osób, które już posiadają kartę PAYBACK, jest analogiczna. Tutaj również użytkownik od razu otrzymuje eKupony.

Wymiana punktów na kupony rabatowe

Nowa aplikacja daje możliwość wymiany punktów na nagrody w kanale mobilnym. W tym celu wprowadzono kupony rabatowe. Za punkty PAYBACK użytkownik kupi kod, który będzie musiał pokazać kasjerowi przy kasie. Po jego wprowadzeniu do systemu partnera posiadacz karty otrzyma odpowiedni rabat. Te same kupony są jedną z ulubionych nagród zamawianych przez użytkowników online.

- Wybraliśmy ten rodzaj nagrody jako pierwszy do wprowadzenia w kanale mobilnym, ponieważ jest ona dobrze dopasowana do tego kanału, tzn. użytkownik dokonuje zakupu i od razu otrzymuje nagrodę. W przypadku nagród rzeczowych jest dodatkowo konieczne oczekiwanie na przesyłkę – zauważa Świtała.

Na początku sierpnia pojawiła się aplikacja Android, a około 2 tygodni później pojawi się aplikacja iOS i Windows Phone. 
Źródło: Payback
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: