GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Neokartka dostępna także na tabletach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-06 12:02 - czytano: 478 razy - dodaj komentarz
Neokartka dostępna także na tabletachPo wprowadzeniu możliwości wysyłania kartek przez smartfony, Poczta Polska udostępnia korzystanie z usługi neokartka na tabletach. Elektroniczna pocztówka dotrze do adresata w formie tradycyjnej, papierowej kartki pocztowej. Neokartka wysłana z tabletu to usługa hybrydowa Poczty Polskiej, czyli łącząca cechy poczty tradycyjnej i elektronicznej. Wystarczy pobrać darmową aplikację, zrobić zdjęcie lub wybrać jeden z szablonów, wpisać osobiste pozdrowienia i dane adresata.
REKLAMA
Neokartka
Poczta Polska
Nadanie kartki można opłacić SMS-em lub poprzez płatność SkyCash (4,99zł). Poczta Polska wydrukuje pocztówkę w formacie odpowiadającym połowie kartki A4. Do skrzynki pocztowej dostarczy ją listonosz.

Kartki z zagranicy

Neokartki można wysłać z każdego miejsca na świecie i w Polsce. – Obserwujemy, że bardzo dużo pobrań aplikacji jest spoza Polski. To wygodne rozwiązanie. Zamiast szukać kartek pocztowych i znaczków podczas pobytu za granicą, wystarczy, że ściągniemy aplikację i wyślemy zdjęcie, które dostarczymy w formie papierowej – mówi Grzegorz Świdwiński, prezes spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe, odpowiedzialnej za wdrożenie usługi neokartka.

Na wydrukowanej kartce zamiast znaczka znajdzie się informacja w jakim miejscu zdjęcie zostało wykonane. Jest to możliwe dzięki lokalizacji GPS.

Podpis pod życzeniami już niedługo
W najbliższym czasie aplikacja będzie wzbogacona o nowe funkcjonalności: wybór życzeń z katalogu gotowych propozycji, możliwość zamówienia wielu kartek w różnych formatach, złożenie odręcznego podpisu czy dodanie ramki do zdjęcia.  – W przyszłym roku będzie dostępna również w systemie iOS oraz Windows Phone. Docelowo aplikacja stanie się częścią dedykowanej dla e-usług platformy mobilnej – mówi Grzegorz Świdwiński.

Razem z usługą, na stronie wakacje.pl, ruszył konkurs, w którym autorzy najwyżej ocenionych mobilnych pocztówek mogą wygrać nagrody o wartości ponad 30 tysięcy złotych. Konkurs potrwa do 31 sierpnia br.

Aplikacja neokartka jest do pobrania za darmo ze sklepu Google Play z urządzenia mobilnego działającego w systemie Android.
Źródło: Poczta Polska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: