GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ATMAN rozwija współpracę z integratorami IT

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-05 13:40 - czytano: 328 razy - dodaj komentarz
ATMAN rozwija współpracę z integratorami ITATM S.A., operator ogólnopolskiej światłowodowej sieci ATMAN i lider rynku usług kolokacji w Polsce, intensywnie rozwija współpracę z przedstawicielami branży IT oferującymi usługi integratorskie. W minionym i bieżącym kwartale spółka pozyskała nowe kontrakty m.in. z NextiraOne, Capgemini Polska, MCX Serwis, Wister i Affecto. Zgodne z rynkowymi trendami przenoszenie systemów i aplikacji do chmury obliczeniowej (Cloud Computing) generuje rosnące potrzeby korzystania z centrów danych,
REKLAMA
jak również z wysokodostępnych łączy transmisyjnych o dużych przepustowościach. Dla integratorów systemowych i aplikacyjnych świadczących usługi w chmurze obliczeniowej oraz dla innych firm z rynku IT ATM S.A., jako doświadczony operator z bogatą własną infrastrukturą teleinformatyczną, jest atrakcyjnym partnerem biznesowym oferującym bezkompromisową jakość świadczonych usług. Ponadto oferta ATMAN znakomicie uzupełnia rozwiązania integratorów na kompleksowe usługi teleinformatyczne dla zamówień przychodzących z sektora publicznego.

Na ofertę ATMAN skierowaną dla integratorów odpowiedziało ostatnio wiele polskich firm IT, czego potwierdzeniem są nowe umowy z dotychczasowymi klientami, takimi jak: 4sync Solutions, S&T Services Polska, Software Mind i Altacom. Dodatkowe usługi zamówiły także podmioty działające na rynku europejskim — NextiraOne Polska i Capgemini Polska.

W gronie nowych klientów ATMAN pojawiły się m.in. MCX Serwis, francuski Wister oraz polski oddział Affecto, integratora skoncentrowanego na rynku północnoeuropejskim.  Integratorzy i inne firmy z branży IT mogą korzystać z zasobów teleinformatycznych ATM obejmujących trzy nowoczesne centra danych zlokalizowane w Warszawie i Katowicach, o łącznej powierzchni 8500 m kw., i światłowodowe sieci metropolitalne w najważniejszych miastach Polski, połączone ogólnopolską siecią transmisyjną.  Większość podpisanych kontraktów ma charakter długoterminowy.
Źródło: ATM
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: