GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Płać kartą World MasterCard i wygraj Podróż do krainy pingwinów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-02 16:22 - czytano: 356 razy - dodaj komentarz
Płać kartą World MasterCard i wygraj Podróż do krainy pingwinów Wczoraj (1 sierpnia br.) ruszyła nowa promocja dla posiadaczy kart World MasterCard. Osoby, które dokonają transakcji tymi kartami i je zarejestrują na stronie www.worldpromocja.pl mają szansę wygrać 15-dniową podróż dla 2 osób po wodach południowego Atlantyku. Georgia Południowa jest nazywana Galapagos Bieguna Południowego. To prawdziwy raj dla podróżników i wielbicieli zwierząt. Właśnie w tym zakątku świata znajdują się największe kolonie pingwinów, a lwy morskie chłodzą
REKLAMA
się na dryfujących górach lodowych. Wyjątkowy krajobraz dodatkowo podkreślają opuszczone stacje wielorybnicze i bezludne plaże pełne niespotykanych nigdzie indziej zwierząt. Piękne widoki na lądzie wraz z rejsem lodołamaczem po południowym Atlantyku są nagrodą główną w promocji „Podróż do krainy pingwinów” zorganizowanej dla posiadaczy kart World MasterCard.

Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września br. Aby wziąć w niej udział wystarczy płacić kartami World MasterCard i rejestrować transakcje na stronie www.worldpromocja.pl. Promocja obejmuje zarówno transakcje dokonane na terenie Polski, jak i za granicą.

-Jest to kontynuacja strategii World MasterCard oraz już druga promocja w tym roku skierowana do osób ciekawych świata oraz ceniących przygody. W jej ramach zaplanowaliśmy kampanię reklamową w prasie, Internecie, na tabletach  i portalu Facebook. Kampania obejmuje także reklamę na galerii Złote Tarasy w Warszawie. – mówi Luiza Derek, Business Leader Marketing & PR Head, Poland  

W ramach promocji „Podróż do krainy pingwinów” firma MasterCard nawiązała współpracę z Warszawskim ZOO i objęła opieką mieszkające tam pingwiny. W ramach partnerstwa co weekend, od 10 sierpnia na zwiedzające dzieci będą czekać liczne gadżety oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Będzie też można dowiedzieć się więcej o promocji. Akcja potrwa do  1 września br.
Źródło: MasterCard
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: