GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Responsywność, blog, Twitter, video – T-Mobile uruchamia nowy portal

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-31 21:14 - czytano: 293 razy - dodaj komentarz
Responsywność, blog, Twitter, video – T-Mobile uruchamia nowy portal Od dzisiaj, pod adresem www.firma.t-mobile.pl funkcjonuje nowy serwis korporacyjny T-Mobile Polska S.A., będący interaktywną wizytówką firmy. Portal zaprojektowany i zbudowany został zgodnie z nową identyfikacją wizualną marki, a doskonałą optymalizację pod kątem urządzeń mobilnych zapewniono poprzez oparcie koncepcji portalu o zasady Responsive Web Design. To pierwszy – wśród polskich operatorów telekomunikacyjnych – serwis stworzony w oparciu o RWD.
REKLAMA
- Tworząc nowy portal skupiliśmy się na łatwości dostępu użytkowników do informacji o T-Mobile na dowolnym urządzeniu mobilnym nie tylko ze względu na nasz profil działalności, ale też dlatego, że chcemy by użytkownicy odwiedzali nas często i zawsze łatwo mogli znaleźć interesujące ich informacje – powiedziała Małgorzata Rybak – Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska i dodaje - Nowa witryna kładzie akcent na główne wartości marki T-Mobile jakimi są: kompetencje, prostota i innowacje dając nam szerokie możliwości interakcji ze społecznościami, co jest dla nas priorytetowe. Liczę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie a przybliżenie obszarów funkcjonowania T-Mobile pozwoli inaczej spojrzeć na zmieniające się dziś z dnia na dzień możliwości świata nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie telekomunikacji.

Istotnym elementem portalu było powiązanie go z platformami społecznościowymi. Oprócz klasycznych narzędzi pozwalających na udostępnianie treści w social mediach, użytkownicy mogą śledzić informacje, które pojawiają się o T-Mobile w Internecie, czy oglądać bez opuszczania portalu filmy z oficjalnych kanałów T-Mobile w YouTube. Bieżąca komunikacja korporacyjna firmy będzie prowadzona za pośrednictwem dedykowanej sekcji w centrum prasowym oraz uruchomionego w ubiegłym tygodniu profilu Twitterowym. Bieżącą aktywność w tym medium społecznościowym można śledzić - oczywiście bez konieczności opuszczania serwisu - za pomocą odpowiedniego modułu na stronie głównej.

Za współprzygotowanie koncepcji, wdrożenie i obsługę serwisu odpowiedzialna jest agencja interaktywna Engine.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: