GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Więcej sportów walki w Cyfrowym Polsacie – do oferty dołącza Fightklub

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-30 23:56 - czytano: 305 razy - dodaj komentarz
Więcej sportów walki w Cyfrowym Polsacie – do oferty dołącza Fightklub1 sierpnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy FightKlub - polskojęzyczny kanał poświęcony w całości sportom walki. Operator otrzymał wyłączność na dystrybucję satelitarną kanału w Polsce. FightKlub znajdzie się w pakiecie dodatkowym Sport HD. Nowy kanał będzie wprowadzony na miejsce stacji ESPN Classic Sport, która, decyzją nadawcy, z dniem 31 lipca 2013 r. zakończy nadawanie na rynku europejskim. Fightklub zajmie miejsce ESPN Classic Sport na 17 pozycji na liście kanałów CP.
REKLAMA
Jest nadawany w standardzie MPEG-4, a dostęp do niego będą mieli użytkownicy dekoderów HD posiadający pakiet dodatkowy Sport HD. Oferta kanału to przede wszystkim boks na najwyższym światowym poziomie, około stu premierowych gal rocznie, które w znacznej części są pokazywane na żywo, głośne imprezy bokserskie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, popularne turnieje "The Prizefighter" oraz unikalne transmisje ważnych pojedynków polskich bokserów. Fightklub to także znakomite walki MMA i relacje na żywo z gal "Cage Warriors" - największej europejskiej federacji mieszanych sztuk walki, retransmisje z imprez amerykańskiej organizacji "King of The Cage" oraz "Fighting Spirit MMA". W ramówce kanału znajdują się także serie programów prezentujących najciekawsze archiwalne pojedynki minionych lat. Walki są komentowane przez gwiazdy w swoich dyscyplinach, m. in. Pawła Nastulę - mistrza olimpijskiego w judo i gwiazdę KSW - czy Alberta Sosnowskiego - byłego bokserskiego mistrza Europy w kick-boxingu i boksie, pretendenta do tytułu mistrza świata w "królewskiej" kategorii wagowej.

Pakiet Sport HD zawiera 10 najpopularniejszych kanałów sportowych, w tym 4 w jakości HD. Są to: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Fightklub, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport 2, TVP Sport, Extreme Sports Channel, FightBox i Orange Sport. Sport HD gwarantuje wielkie emocje dla fanów znanych dyscyplin: piłki nożnej, sportów walki, siatkówki, Formuły 1, siatkówki plażowej, piłki ręcznej, lekkoatletyki, tenisa, sportów motorowych i ekstremalnych. Jest pakietem dodatkowym, dostępnym w zestawie razem z pakietem Familijnym Max HD w cenie 59,90 zł/mies.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: