GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Podręczny tablet Lenovo w rozsądnej cenie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-29 23:27 - czytano: 397 razy - dodaj komentarz
Podręczny tablet Lenovo w rozsądnej cenieW sieci sklepów komputerowych Alsen możemy zakupić tablet Lenovo IdeaTab A1000, którego łączą dobre parametry a także atrakcyjna cena. Jest to 7-calowe urządzenie wyposażone w funkcje poprawy jakości dźwięku Dolby Digital Plus. Ciesz się zaawansowanymi wrażeniami dźwiękowymi podczas korzystania z wszelkich zasobów multimedialnych, takich jak filmy, gry i muzyka. Podwójne głośniki stereo tabletu A1000 są rozsunięte tak, aby zapewnić lepsze efekty stereo i ustawione w stronę
REKLAMA
IdeaPad A1000
Lenovo
przedniej części tabletu w celu uzyskania lepszych wrażeń dźwiękowych. Podwójne głośniki stereo tabletu A1000 są rozsunięte tak, aby zapewnić lepsze efekty stereo i ustawione w stronę przedniej części tabletu w celu uzyskania lepszych wrażeń dźwiękowych.

Dolby Digital Plus
Funkcja poprawy dźwięku Dolby umożliwia uzyskanie bardziej naturalnego dźwięku o większej głośności, pozbawionego zniekształceń, podczas odsłuchu przez słuchawki lub wbudowane głośniki.
 
Pełna łączność
Port Micro-USB do ładowania i podłączania urządzeń zewnętrznych oraz gniazdo kart micro-SD umożliwiające zwiększenie pamięci przechowywania.

Obsługa USB OTG
USB OTG (On The Go) pozwala na ładowanie i podłączanie innych urządzeń, np. pendrive'a.(OTG wymaga specjalnego, dodatkowego kabla).
 
Ekran HD 7"
Wyświetlacz HD tabletu IdeaTab A1000 zapewnia czysty i pełny kolorów obraz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Ekran cechujący się 72-procentową paletą barw zapewnia żywy obraz podczas wyświetlania materiałów wideo i zdjęć, w zdecydowanie lepszy sposób od wielu wyświetlaczy stosowanych w znacznie droższych tabletach.

Wielki komfort w kieszonkowym rozmiarze
Tablet IdeaTab A1000 o grubości 10,7 mm i wadze 340 g ma wymiary idealne do czytania, słuchania muzyki i przeglądania stron internetowych, a gdy go nie używasz, z łatwością zmieści się w kieszeni.

Ergonomiczne wzornictwo

"Zaokrąglona" konstrukcja tabletu A1000 podkreśla jego smukłość, podczas gdy zakrzywione powierzchnie sprawiają, że trzyma się go wygodnie.

Długi czas działania baterii

Tablet A1000 zapewnia 8 godzin przeglądania stron internetowych za pomocą połączenia WiFi po jednym naładowaniu baterii.

Łączność WiFi

Pozostawaj w łączności dzięki technologii 802.11b/g/n WiFi oraz Bluetooth® 3.0.

Przednia kamera
Prowadź rozmowy wideo ze znajomymi za pomocą umieszczonej z przodu kamery internetowej 0,3 M.

Dostępność, cena

Produkt dostępny jest w sieci sklepów komputerowych Alsen (w tym w sklepie internetowym) w cenie 499 zł zarówno w wersji czarnej jak i białej.
Źródło: Lenovo
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: