GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowość w portfolio GSMarta - udoskonalona Maya M1 v2

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-29 23:16 - czytano: 327 razy - dodaj komentarz
Nowość w portfolio GSMarta - udoskonalona Maya M1 v2 Firma Gigabyte, specjalizująca się w produkcji funkcjonalnych smartfonów o nowoczesnym wyglądzie, przedstawia model GSmart Maya M1 v2, będący udoskonaleniem flagowego produktu. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1.2 GHz. Zaimplementowano także najnowszą wersję systemu Android 4.2. Na pokładzie nowego GSmarta znajdziemy mocny, czterordzeniowy procesor z zegarem 1.2 GHz odpowiedzialny za działanie podzespołów o zdecydowanie mniejszym poborze mocy.
REKLAMA
Maya M1 v2
Gigabyte
Dodatkową zaletą jest krótszy czas ładowania stron WWW, co umożliwi nam sprawniejsze korzystanie z przeglądarki. Szybszy procesor to również większa wielozadaniowość – od teraz użytkownicy smartfona Maya M1 v2 korzystając z wielu aplikacji jednocześnie nie będą martwić się o chwilowe zawieszenie czy spowolnienie pracy urządzenia. Miłośnicy gier zauważą na pewno wyraźną poprawę jakości wirtualnych zmagań.

Android 4.2 Jelly Bean daje możliwość korzystania z najnowszych aplikacji dostępnych na rynku, a ponadto zawiera poprawioną wersję niektórych programów, co usprawnia pracę urządzenia. Klawiatura umożliwiająca pisanie w trybie Swype przyspiesza wpisywanie tekstu, zaś aktualizacja funkcji Face Unlock pozwala na dokładniejsze i bardziej bezpieczne blokowanie telefonu. Program, będący rozszerzeniem aplikacji Android Google Search doskonale organizuje pracę, ułatwiając przy tym wykonywanie codziennych obowiązków. Ulepszenie modelu obejmuje również funkcję Google Now - osobistego asystenta, który potrafi odpowiadać na pytania użytkownika i służy pomocą podczas wyszukiwania informacji.

Smartfon Maya M1 v2 wyposażony jest w 4,5” wyświetlacz z matrycą IPS qHD, zapewniający doskonałą jakość obrazu oraz żywe kolory, co sprawia, że każda multimedialna rozrywka sprawi nam czystą przyjemność. Optymalna jasność i brak smużenia to kolejne zalety wyświetlacza wpływające na doznania podczas korzystania z urządzenia. Maya M1 v2 to również kompaktowy Dual Sim.

Udogodnieniem dla osób chcących pogodzić życie prywatne z zawodowym jest implementacja dwóch kart SIM w jednym urządzeniu. Rozwiązanie to daje szansę korzystania zarówno z karty abonamentowej jak i pre paid do transferu danych, co w znacznym stopniu ułatwia podział zadań.
GSmart wychodzi naprzeciw oczekiwaniom amatorów fotografii. Maya M1 v2 posiada główny aparat o rozdzielczości 8MPx oraz przedni z matrycą 2MPx, umożliwiający odbywanie wideo rozmów. Został także wyposażony w funkcję wykrywania uśmiechu, polegającą na automatycznym wykonaniu zdjęcia po wykryciu w kadrze twarzy użytkownika. Przesuwając telefon wokół fotografowanego obiektu można wykonać zdjęcie pozwalające na oglądanie go z różnych perspektyw, co jest niewątpliwie zaletą podczas fotografowania pejzaży i architektury. Przedni aparat umożliwi nam również fotografowanie siebie z jak najlepszej strony. Funkcja Piękny Portret zamieni fotografię w doskonałej jakości zdjęcie, na którym Twoja cera nabierze naturalnego wyglądu.

Nowy Gsmart Maya M1 v2 jest stworzony na zasadzie kontrastu. Funkcjonalne wnętrze z wysokiej klasy komponentami zostało zamknięte w lekkiej, stylowo wykonanej obudowie z możliwością zmiany na inny kolor. Wymienne obudowy dostępne będą w trzech kolorach: białym, czerwonym i żółtym.

Cena: 899 zł

Producent wprowadzając model Maya M1 v2 obniżył jednocześnie cenę wersji dwurdzeniowej, dostępnej w sprzedaży od kwietnia.
Źródło: Gigabyte
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: