GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Bitdefender wprowadza na rynek darmowe, niezależne oprogramowanie Safepay

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-26 23:06 - czytano: 396 razy - dodaj komentarz
Bitdefender wprowadza na rynek darmowe, niezależne oprogramowanie SafepayBitdefender, twórca innowacyjnych rozwiązań antywirusowych na skalę światową, uruchamia Safepay, uznane rozwiązanie, które ochrania wszelkie transakcje internetowe przed wciąż rosnącymi niebezpieczeństwami w sieci. Jest to darmowa aplikacja, która przywróci pewność bezpieczeństwa w sieci oraz zakupach online. Bitdefender Safepay TM, odporna na działania hakerów przeglądarka, która ochrania wszelkie dane prywatne wystawiane na niebezpieczeństwo, szczególnie w trakcie
REKLAMA
korzystania z bankowości internetowej lub sklepów online. Zabezpiecza przed hakerami, phishingiem, programami szpiegującymi, trojanami, oszustami oraz wieloma innymi niebezpieczeństwami.

Safepay chroni dane prywatne w sklepach online oraz bankowości internetowej przed szpiegowaniem, wychwytuje i blokuje ID złodziei, zapobiega próbom zrzutów z ekranu, uniemożliwia przestępcom odczytywanie używanych klawiszy, wykrywa nieuczciwe/niebezpieczne strony internetowe oraz skanuje ruch w sieci aby przeciwdziałać złodziejom w atakach zanim do nich dojdzie.

- Jak miliony internautów skłania się ku udogodnieniom jakimi są uniwersalne platformy bankowości internetowej, tak przestępcy coraz mocniej atakują z całym wachlarzem trików, oszustwami oraz złośliwymi oprogramowaniami, które są po prostu oszałamiające -
powiedział Catalin Cosoi dyrektor działu ochrony internetowej w firmie Bitdefender. - Dlatego stworzyliśmy produkt, aby ta sytuacja się zmieniła. Safepay zabezpiecza bankowość internetową oraz klientów sklepów online przed wszelkimi niebezpieczeństwami w sieci.

Sukces Safepay jako część najnowszego oprogramowania Bitdefender odzwierciedla się w zdobytych nagrodach od PC Mag oraz innych stronach tematycznych. Safepay jest również dostępny w wersji Premium, która dodatkowo oferuje ochronę Hotspot, dzięki której komputer chroniony jest nawet przy podłączeniu do publicznych/niechronionych sieci Wi-Fi.
Źródło: Marken Systemy Antywirusowe
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: