GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Internet za darmo na zagranicznych wakacjach dzięki nowym aplikacjom mobilnym Netia Fon

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-26 22:53 - czytano: 337 razy - dodaj komentarz
Internet za darmo na zagranicznych wakacjach dzięki nowym aplikacjom mobilnym Netia FonUżytkownicy Netia Spotów, którzy wybierają się na zagraniczne wakacje, mogą teraz w łatwiejszy sposób korzystać z bezpłatnego internetu na całym świecie na swoich urządzeniach mobilnych. W Google Play i AppStore Netia udostępniła specjalne aplikacje na smartfony i tablety, które umożliwiają prostsze i wygodniejsze korzystanie z międzynarodowej sieci darmowych hotspotów Fon. Fon to największa na świecie, społecznościowa sieć WiFi, licząca ponad 11,6 mln darmowych hotspotów.
REKLAMA
Każdy z członków społeczności Fon udostępnia niewielką część swojego domowego lub firmowego WiFi, z którego mogą korzystać inni użytkownicy na świecie. W zamian otrzymuje darmowy dostęp WiFi od pozostałych członków społeczności.

W lutym 2012 roku Netia przyłączyła się do sieci Fon, umożliwiając tym samym swoim klientom, którzy korzystają z innowacyjnego urządzenia Netia Spot, dołączenie do międzynarodowej sieci Fon i uzyskanie łatwego i bezpłatnego dostępu do internetu w wielu miejscach na całym świecie. Od teraz, korzystanie z Fon’a jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze - dzięki specjalnym aplikacjom na smartfony i tablety udostępnionym przez Netię.

Ponieważ nazwy sieci Fon na świecie są różne i zależne od wytycznych operatora w danym kraju, dlatego Netia - dla wygody członków społeczności Fon - przygotowała polskie aplikacje mobilne "Netia Fon" dla systemu Android i iOS, które umożliwiają wyszukiwanie i automatyczne logowanie się do wszystkich Fon Spotów na świecie.

Największa ilość Fon Spotów (czyli punktów dostępowych WiFi, udostępnianych przez użytkowników sieci Fon) występuje w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Portugalia, Francja, Belgia, Holandia, Chorwacja, Brazylia, Rosja, Japonia i Polska, gdzie partnerami Fon'a są czołowi dostawcy szerokopasmowego internetu. W Polsce, jedynym operatorem, który oferuje dostęp do sieci Fon jest Netia. W naszym kraju obecnie aktywnych jest ponad 220 tys. Fon Spotów.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: