GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Rozwiązanie chmurowe firmy Interactive Intelligence wyróżnione godłem Najwyższa Jakość

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-23 13:09 - czytano: 455 razy - dodaj komentarz
Rozwiązanie chmurowe firmy Interactive Intelligence wyróżnione godłem Najwyższa Jakość CaaS Contact Center, rozwiązanie chmurowe dla centrum obsługi klienta firmy Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ) zdobyło Złote Godło Programu Najwyższa Jakość 2013, odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. Celem programu Najwyższa Jakość Quality International jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością w firmach i instytucjach działających na terytorium Polski.
REKLAMA
Ponadto projekt ma za zadanie wskazywanie potencjalnym klientom i konsumentom organizacji zachowujących najwyższe standardy jakościowe, gwarantujące otrzymanie produktu lub usługi na odpowiednim poziomie.

CaaS Contact Center to wszechstronne oprogramowanie dla centrów obsługi klienta, dostarczane organizacji w modelu chmury. Rozwiązanie jest zainstalowane na sprzęcie dostawcy, w jego centrum danych, i udostępniane klientowi poprzez sieć. Organizacja korzysta z systemu w ten sam sposób jak z energii elektrycznej – usługi, za którą płaci określone miesięczne rachunki. W momencie dużej ilości zleceń, może zakupić większy „abonament”. W okresach spadku aktywności – obniżyć koszty poprzez zmniejszenie wydajności systemu. Od 2012 roku CaaS Contact Center jest dostępny na rynku polskim.

W uzasadnieniu oceny rozwiązania zwrócono uwagę na poziom bezpieczeństwa usługi. Interactive Intelligence gwarantuje ciągłość dostarczania usługi na poziomie 99,999%, a pełna wirtualizacja systemu umożliwia izolację w oddzielnych instancjach danych klientów przechowywanych na serwerze systemowym. Kapituła programu Najwyższa Jakość doceniła również wdrożone standardy zarządzania oraz ich bieżący, stały monitoring, wyrażone w przyznanych firmie certyfikatach ISO 9001, SOX, JITC, SSAE16SOC II type 1.

- Fenomen chmury stanowi prostota i wygoda tego modelu dla użytkownika. Zamiast kupować na stałe pakiety oprogramowania i serwery, odbiorca kupuje funkcje, których w danym momencie potrzebuje. Nie musi samodzielnie niczego instalować, nie potrzebuje wykwalifikowanego personelu, który będzie dbał o ciągłość działania systemu – powiedział Marcin Grygielski, dyrektor regionalny na rynek Europy Środkowej i Wschodniej, Interactive Intelligence. – Jednak chmura wymaga wyboru zaufanego dostawcy. Tylko zachowanie najlepszych praktyk w zarządzaniu jakością daje gwarancję dostarczania bezpiecznej i niezawodnej usługi. Dlatego ogromnie cieszymy się, że Kapituła Programu Quality International doceniła nasze starania w tym zakresie. Złote Godło Najwyższa Jakość 2013 to kolejne świadectwo, że klienci mogą na nas polegać.
Źródło: Interactive Intelligence
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: