GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia przedstawia rozrywkowy, szybki i niedrogi smartfon Lumia 625

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-23 13:06 - czytano: 642 razy - dodaj komentarz
Nokia przedstawia rozrywkowy, szybki i niedrogi smartfon Lumia 625Firma Nokia zapowiedziała dziś wprowadzenie do oferty atrakcyjnego cenowo smartfonu Nokia Lumia 625. Dzięki superczułemu ekranowi LCD o przekątnej 4,7” i łączności z Internetem za pośrednictwem sieci 4G smartfon Lumia 625 oferuje szybki dostęp do rozrywki szerokiemu gronu użytkowników. Nokia Lumia 625 to kolejna pozycja w nagradzanej za design serii Nokia Lumia. Modelowi temu towarzyszy pięć wymiennych obudów w jasnych kolorach, które wraz z żywymi kafelkami oferowanymi przez system
REKLAMA
Lumia 625
Nokia
Lumia 625
Nokia
Windows Phone 8 zwiększają możliwości personalizacji smartfonu.

Nowy model Nokia  oferuje wiele innowacji dostępnych w zapowiedzianym niedawno sztandarowym modelu Nokia Lumia 1020. Wśród nich są m.in. zintegrowane aplikacje fotograficzne, takie jak Nokia Smart Camera, która umożliwia usuwanie ze zdjęć zbędnych obiektów, a także Nokia Kinograf, która ożywia wspomnienia, dodając do zdjęć ruch.

- Lumia 625 to model Nokia o największym dotychczas ekranie. Urządzenie to jest doskonałym przykładem najwyższej klasy innowacji i funkcji oferowanych przez firmę Nokia na każdym poziomie cenowym —powiedziała Jo Harlow, wiceprezes wykonawczy działu Nokia Smart Devices.

Nokia Lumia 625 działa z systemem Windows Phone 8 i aktualizacją Nokia Lumia Amber, oferując zaawansowane i łatwe w obsłudze funkcje w przystępnej cenie. Komunikację z najbliższymi ułatwiają aktualizowane na bieżąco animowane kafelki na ekranie głównym, oraz aplikacja Kontakty. Model oferuje też  aplikacje Xbox Live i Microsoft Office oraz 7 GB przydatnej pamięci na wirtualnym dysku SkyDrive.

Nokia Lumia 625 daje użytkownikom dostęp do 165 000 rozrywkowych aplikacji, w tym Vimeo,    FIFA 13 i PAYBACK, a Internet Explorer 10 zapewnia bezpieczne przeglądanie stron. Dzięki temu nowy smartfon Nokia sprawdzi się idealnie do płynnego wyświetlania nagrań wideo, korzystania z gier i wszelkiego rodzaju multimediów. Nokia Lumia 625 oferuje również obsługę kart pamięci micro SD, co pozwala na uzyskanie 64 GB dodatkowej pamięci.

Dostępna w smartfonie aplikacja Nokia Muzyka umożliwia bezpłatny strumieniowy odbiór muzyki bez reklam, rejestracji czy abonamentu. By słuchać ulubionych utworów w trybie offline, użytkownicy mogą pobrać wcześniej listy odtwarzania. Ponadto we współpracy z firmą Coloud Nokia przygotowała słuchawki BOOM, które zaawansowane rozwiązania akustyczne oferują w przystępnej cenie. Słuchawki zawierają wbudowany mikrofon oraz przyciski do sterowania połączeniami głosowymi i odtwarzaniem muzyki.

Duży ekran i superszybka łączność w smartfonie Nokia Lumia 625 to doskonałe uzupełnienie najwyższej klasy usług HERE, takich jak bezpłatne mapy, czy nawigacja na każdym zakręcie.
Model Nokia Lumia 625 będzie dostępny w  kolorze pomarańczowym, żółtym, jasnozielonym, białym i czarnym z wymiennymi obudowami do lepszej personalizacji.

Sprzedaż smartfonu Nokia Lumia 625 rozpocznie się w Europie w III kwartale 2013.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: