GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nexto Reader, aplikacja zakupowa w Polsce, w nowej odsłonie na iOS i Androida

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-22 18:19 - czytano: 855 razy - dodaj komentarz
Nexto Reader, aplikacja zakupowa w Polsce, w nowej odsłonie na iOS i AndroidaNexto Reader, czytnik ebooków, e-prasy oraz odtwarzacz audiobooków na Android i iOS, nagrodzony w tym roku jako najlepsza mobilna aplikacja zakupowa w Polsce i druga w Europie, doczekał się nowej, odmienionej wersji. Zmiany jakie zaszły w aplikacji dotknęły wszystkich aspektów – od kolorystyki, przez nawigację, aż po czytnik publikacji i odtwarzacz audio. Wszyscy fani cyfrowych treści na urządzeniach mobilnych mogą już pobrać z Google Play i App Store nowy Nexto Reader
REKLAMA
Nexto
Nexto
przygotowany przez firmę Looksoft i przetestować uatrakcyjniony graficznie interfejs aplikacji. Został on przystosowany do panujących aktualnie standardów i zoptymalizowany pod kątem łatwości oraz wygody użytkowania na telefonach komórkowych i tabletach.

- Zmiany jakie zaszły w aplikacji dotknęły wszystkich aspektów – od kolorystyki, przez nawigację, aż po czytnik publikacji i odtwarzacz audio. Wiedzieliśmy, że poprzednia wersja Nexto Readera była bardzo dobra, o czym świadczy ponad 210 tys. instalacji i nagrody zdobyte w plebiscycie Mobile Shopping Application Awards organizowanym przez MasterCard. – mówi Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu NetPress Digital – Produkt, który obecnie przygotowaliśmy jest z całą pewnością lepszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Chcieliśmy mieć pewność, że wszystko będzie działać tak jak chcemy, dlatego w nowej aplikacji nie ma nawet linijki kodu z poprzedniej wersji! To się nazywa rewolucja.

Teraz jeszcze łatwiej będzie można wyszukać dowolną pozycję z oferty lub własnej biblioteki i rozpocząć korzystanie z wybranych treści. Zrezygnowano z dolnych zakładek na rzecz górnego paska narzędzi i wysuwanego bocznego menu – za pomocą którego uzyskamy dostęp do kluczowych funkcji aplikacji.

Nowy Nexto Reader podobnie jak poprzednie wersje umożliwia pełną synchronizację z internetowym Nexto.pl i innymi urządzeniami na których został zainstalowany. Dzięki temu raz zamówione publikacje są dostępne bez względu na aktualnie wykorzystywane urządzenie.

- Nie ustajemy w wysiłkach i już pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności  – dodaje Bartłomiej Roszkowski. - W najbliższym czasie pojawi się możliwość płatności w wersji na iOS oraz zamawianie subskrypcji na prasę.
Źródło: Nexto
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: