GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Netia rozbudowuje swoją ofertę TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-19 16:05 - czytano: 621 razy - dodaj komentarz
Netia rozbudowuje swoją ofertę TV Netia konsekwentnie rozwija swoją ofertę telewizyjną. W dniu dzisiejszym do Pakietu Komfortowego Telewizji Osobistej Netii dołączonych zostało pięć nowych kanałów tematycznych HD, produkcji firmy Canal+ Cyfrowy. Od 19 lipca br. klienci Netii, którzy korzystają z Pakietu Komfortowego TV, dostępnego w ramach Telewizji Osobistej Netii, mają dostęp do kolejnych 5 kanałów HD bez wzrostu opłaty abonamentowej. Pakiet Komfortowy powiększył się o następujące kanały: filmowy ALE KINO HD
REKLAMA
dokumentalny PLANETE+ HD, lifestylowe KUCHNIA+ HD i DOMO+ HD oraz dziecięcy teleTOON+ HD / HYPER+ HD.

Rozszerzony Pakiet Komfortowy Telewizji Osobistej™ Netii to obecnie 48 popularnych kanałów telewizji cyfrowej (w tym 14 w jakości HD) z nowoczesnym urządzeniem multimedialnym Netia Player.

Netia Player to dekoder płatnej telewizji cyfrowej, naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i uniwersalny odtwarzacz całego spektrum serwisów internetowych i multimediów. Mając Netia Player użytkownik sam decyduje co i kiedy ogląda, korzystając na ekranie telewizora z cyfrowej telewizji oraz bogatej oferty filmów i seriali (HBO GO, Filmbox, Kinoplex, ipla, tvn player, TVP Sport), serwisów muzycznych (MooD, Tuba.fm), nieograniczonych zasobów internetu (YouTube, Facebook, Plotek, Gazeta.pl, TVN Meteo) lub własnych multimediów.

Usługa TV w Netii jest dostępna wyłącznie wraz z dostępem do internetu. Dla obecnych klientów cena rozszerzonego o nowe kanały Pakietu Komfortowego nie uległa zmianie i wynosi 39 zł miesięcznie. Nowi klienci Netii mogą skorzystać z promocji i kupić Pakiet Komfortowy wraz z dostępem do internetu Max 20 (sieć własna Netii lub LLU) za 84,90 zł miesięcznie. Zakup poprzez stronę www.netia.pl premiowany jest obniżonym do 2 zł abonamentem z pierwszy miesiąc korzystania z usługi.

Klienci mogą również rozszerzyć posiadaną ofertę TV o kanały premium w jakości HD: HBO (z HBO GO) za 25 zł miesięcznie oraz Canal+ (od 2 do 6 kanałów w pakietach w cenie od 30 do 40 zł).
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: