GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Mobilizacja WP.TV i ToSieWytnie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-19 14:05 - czytano: 641 razy - dodaj komentarz
Mobilizacja WP.TV i ToSieWytnieNależące do Wirtualnej Polski serwisy wideo – WP.TV oraz ToSieWytnie – stają się jeszcze bardziej mobile. Portal udostępnił właśnie nowe m-wersje obydwu witryn oraz aplikację WP.TV na Windows Phone. Nowe serwisy m.wp.tv oraz m.ToSieWytnie.pl zostały wykonane w technologii HTML5/ CSS3, dzięki czemu w pełni dostosowują się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzysta użytkownik. W smartfonach witryny prezentowane są w formie jednokolumnowej, natomiast na tabletach(ekran o wielkości 7 cali i więcej)
REKLAMA
wp.tv
WP
dwukolumnowej. Dzięki temu rozwiązaniu treści wyświetlają się w sposób przejrzysty i są proste w odbiorze. Zadbano również o nowy layout serwisów. W przypadku m.wp.tv internauci zyskali także możliwość tworzenia listy ulubionych materiałów wideo oraz oceniania i komentowania.

Mobile jest przyszłością WP.TV i ToSieWytnie, dlatego intensywnie w niego inwestujemy. Nasza strategia się sprawdza. Aplikacje WP.TV na Androida i iOS zostały pobrane już ponad 150 tys. razy. Teraz czas na Windows Phone – mówi Bartosz Czechowicz, Kierownik Projektów w Dziale Rozwoju Biznesu Wirtualnej Polski.

Ekspansja serwisów na urządzenia przenośne jest nieunikniona. Kilkuminutowe produkcje są idealnym produktem na mobile, stąd rosnąca popularność m-stron WP.TV oraz ToSieWytnie. Na bieżąco dostosowujemy obydwa serwisy do potrzeb m-internautów, implementując nowe rozwiązania i funkcje – dodaje Tomasz Laskowski, Specjalista ds. Serwisów Mobilnych w WP.PL.

WP.TV na Windows Phone

Aplikacja WP.TV na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone to dostęp do autorskich materiałów wideo, które zostały podzielone na kategorie – polecane, serie (Upd@te, Polandia, Plotkarnia i wiele innych), kanały (najnowsze, wiadomości, sport, teledyski itd.). Do dyspozycji użytkowników oddana została wyszukiwarka. Z poziomu aplikacji można też komentować i oceniać klipy wideo. Narzędzie ma charakterystyczny wygląd i funkcje Windows Phone – m.in. przypinanie kafelków poszczególnych serii lub kanałów do pulpitu. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać ze Sklepu Windows Phone. Powstała we współpracy z firmą Psiloc.
Źródło: WP
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: