GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Niezawodny odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-18 14:03 - czytano: 419 razy - dodaj komentarz
Niezawodny odtwarzacz Samsung Blu-ray 3DNajnowszy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D został wyposażony w funkcję Quick Start Mode, dzięki której przechodzi w stan pełnej gotowości w zaledwie 0,5 sekundy. Umożliwia też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej. Samsung BD-F5500E/EN zapewnia obraz w jakości 3D Full HD. Dzięki temu oglądanie filmów w domowych warunkach staje się prawdziwie kinowym przeżyciem. Odtwarzacz umożliwia również wyświetlanie programów zapisanych w rozdzielczości Full HD 1080p,
REKLAMA
Blu-ray 3D
Samsung
sprawiając że prezentowany obraz ma dwa razy lepszą szczegółowość oraz bogate w detale, wyraziste kolory. Trójwymiar w Full HD sprawi, że domowa rozrywka 3D będzie bardziej ekscytująca i żywsza niż w wyobraźni, a nowe wyjątkowe funkcje zagwarantują jeszcze lepszą zabawę. Technologia BD Wise szybko optymalizuje jakość obrazu, a także automatycznie synchronizuje urządzenia Samsung połączone za pośrednictwem kabla HDMI.

Korzystanie z multimediów z wielu źródeł

Samsung BD-F5500E/EN pozwala na szybkie połączenie z internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji. Użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather oraz Twitter i Flickr. Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwala to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej (USB 2.0). Standard DLNA umożliwia szybki i łatwy dostęp do zawartości komputera w domowej sieci. Dzięki temu można oglądać filmy, słuchać muzyki i wyświetlać zdjęcia z komputera na ekranie telewizora za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray.

System sieci AV Anynet+ umożliwia automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami audio-wideo Samsung. Dzięki jego zastosowaniu do obsługi różnych urządzeń wystarcza jeden pilot. Funkcja Anynet+ to proste i wygodne rozwiązanie zdalnego sterowania kilkoma urządzeniami jednocześnie.

Więcej energii przy mniejszym zużyciu
BD-F5500E/EN jest tak energooszczędny, że zużywa mniej prądu niż wskazują wymagania programu Energy Star, nawet w trybie standardowym ustanawiając w ten sposób nowe wzorce ekowydajności.

Sugerowana cena detaliczna:
BD-F5500E/EN - 499 PLN
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: