GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Darmowy internet z Netią na wakacjach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-17 17:43 - czytano: 3140 razy - dodaj komentarz
Darmowy internet z Netią na wakacjachUżytkownicy Netia Spotów, którzy wybierają się na wakacje zagranicę nie muszą obawiać się o wysokie koszty korzystania z internetu. Z Netią i FON-em internet Wi-Fi jest za darmo. Dodatkowo operator przygotował specjalną aplikację na smartfony i tablety. Fon to największa na świecie, społecznościowa sieć WiFi z ponad 11,6 mln hotspotów! Każdy z członków społeczności Fon zgadza się na, to by dzielić niewielką część swojego domowego lub firmowego WiFi z innymi użytkownikami.
REKLAMA
W zamian otrzymuje darmowy dostęp WiFi od pozostałych członków społeczności.

Fon Spotów jest najwięcej w krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Portugalia, Francja, Belgia, Holandia, Chorwacja, Brazylia, Rosja, Japonia i Polska, gdzie partnerami Fon'a są czołowi dostawcy szerokopasmowego internetu. W Polsce jesteśmy jedynym operatorem oferującym dostęp do sieci Fon. W naszym kraju obecnie aktywnych jest ponad 220 tys Fon Spotów (domyślnie sieć Fon - FON_NETIA_FREE_INTERNET - jest włączana w każdym Netia Spocie).

Klient Netii (jednocześnie użytkownik Netia Spota), aby zostać aktywnym członkiem społeczności Fon, powinnien się zarejestrować (z poziomu panelu konfiguracyjnego swojego Spota - szczegóły na stronie www.netia.pl/fon).

Wszystkie Fon Spoty (tak nazywane są punkty dostępowe WiFi udostępniane przez użytkowników sieci Fon), tworzą sieć, która zawsze w nazwie posiada słowo Fon np. FON_FREE_INTERNET. Punkty te można lokalizować na mapie pod adresem: corp.fon.com/maps. W różnych krajach nazwy sieci Fon są zależne od wytycznych operatora, stąd nieco się one różnią np.
Fon: Fon WiFi, FON_FREE_INTERNET; Belgacom: FON_BELGACOM; BT: BTWiFi-with-Fon; Hrvatski Telekom (HT): HotSpot Fon; KPN: KPN Fon; MTC (MTS): FON_MTS; Oi: Oi WiFi Fon; SFR: SFR FON; SoftBank: FON_FREE_INTERNET; ZON: FON_ZON_FREE_INTERNET.

Powyższych nazw sieci nie trzeba wcale pamiętać. Dla wygody członków społeczności Fon, przygotowaliśmy polskie aplikacje mobilne "Netia Fon" dla systemu Android i iOS, umożliwiające wyszukiwanie i automaczne logowanie się do wszystkich Fon Spotów na świecie.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: