GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wirtualna Polska sprzedaje neostrade tp

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-08 13:39 - czytano: 698 razy - dodaj komentarz
Wirtualna Polska rozpoczęła sprzedaż neostrady tp – najpopularniejszej usługi dostępu do Internetu w Polsce. Osoby, które zamówią neostradę tp przez portal Wirtualna Polska za darmo dostaną pakiet dodatkowych usług WP. To przykład realizacji nowej strategii, która zakłada bliższą współpracę i wzajemne oferowanie usług przez spółki z Grupy TP.
REKLAMA
- Chcemy ułatwiać klientom korzystanie z usług niezależnie od tego, która spółka z Grupy TP je ofertuje. Dzięki współpracy z Wirtualną Polską nasi klienci zyskują kolejną, wygodną możliwość zamówienia neostrady tp oraz bezpłatny dostęp do serwisów i usług WP - mówi Katarzyna Scheer, dyrektor Pionu Marketingu Internetu i Transmisji Danych Telekomunikacji Polskiej.

- Korzyści z podpisanej umowy przede wszystkim będą mieć klienci – przekonuje Jacek Murawski, prezes zarządu Wirtualnej Polski. - Ale nie ukrywam, że ta wspólna inicjatywa jest korzystna także dla samej WP. W ten sposób możemy dotrzeć z naszą ofertą oraz jej promocją do szerokiej grupy odbiorców, ściśle zainteresowanych Internetem. Ponadto, sprzedaż neostrady przez WP wpisuje się w strategię, w ramach której jako portal chcemy rozwijać szeroko pojęte usługi telekomunikacyjne – dodaje Jacek Murawski.

Każdy klient, który zdecyduje się na zamówienie neostrady tp za pośrednictwem Wirtualnej Polski – neostrada.wp.pl – otrzyma w prezencie pakiet usług WP. Zyska możliwość darmowego pobierania plików muzycznych z serwisu mp3.pl, otrzyma miesięczny pakiet VIP Gold uprawniający do bezpłatnego korzystania z serwisu gryonline.wp.pl, zostanie też zaopatrzony w Wirtualną Gotówkę. Przez pół roku będzie korzystał z konta Poczta PRO o pojemności 6 GB, a przez miesiąc ze wszystkich płatnych funkcji witryny randka.wp.pl.

Na klientów neostrady tp przez 6 miesięcy czeka też 50 MB w serwisie bloog.pl, Pakiet Moja Strona w serwisie webpark.pl oraz możliwość wysyłania 35 SMS-ów ze strony bramkasms.wp.pl. Chętni mogą także otrzymać wspólną kartę kredytową mBanku i Wirtualnej Polski.

Więcej informacji o tym, jak zamówić neostradę tp w portalu Wirtualna Polska i dodatkowych korzyściach dla klientów, którzy skorzystają z tej możliwości zakupu dostępu do Internetu w TP, znajduje się na stronie internetowej www.neostrada.wp.pl.

Źródło: TP S.A
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: