GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Mobilne lubimyczytać pl dla użytkowników Windows Phone i Windows 8

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-11 13:56 - czytano: 350 razy - dodaj komentarz
Mobilne lubimyczytać pl dla użytkowników Windows Phone i Windows 8Serwis lubimyczytać.pl w postaci aplikacji od dziś jest dostępny na telefonach z systemem Windows Phone oraz komputerach i tabletach PC działających pod systemem Windows 8. Aplikacje lubimyczytać.pl powstały dzięki współpracy z firmą Microsoft.Bezpłatna aplikacja mobilna lubimyczytać.pl umożliwia wyszukiwanie książek za pomocą zdjęć okładek, poznawanie opinii oraz rekomendacji innych czytelników, czytanie ebooków w formacie .epub lub .pdf (również darmowych książek i fragmentów
REKLAMA
Lubimyczytac
Microsoft
udostępnionych w aplikacji) oraz rozbudowywanie sieci znajomych i wyszukiwanie użytkowników o podobnych gustach czytelniczych. Ponadto w aplikacji można korzystać z większości funkcjonalności społecznościowych serwisu.

- Lubimyczytać.pl jest pierwszą polską aplikacją dla pasjonatów czytania, która zawiera funkcje społecznościowe. Doskonale wykorzystuje cechy systemów Windows 8 i Windows Phone. Aplikacja pomaga rozwijać pasję czytania, łączy ze sobą ludzi. Sam jestem jej aktywnym użytkownikiem. Od dziś na telefonie Windows Phone i tablecie PC Windows 8. – powiedział Eugeniusz Licznarowski z polskiego oddziału Microsoft.

Aplikacja jest bardzo rozbudowana, ściśle powiązana z profilem użytkownika portalu lubimyczytać.pl, jednak osoby, które nie posiadają konta w serwisie, także będą mogły korzystać z niektórych funkcji aplikacji – np. wyszukiwarki książek i porównywarki cen.
 • Wyszukiwanie książek. Nic prostszego – wystarczy zrobić zdjęcie okładce albo jej wydrukowi na reklamie w prasie, na billboardzie, w katalogu itd., ewentualnie użyć wyszukiwarki tekstowej lub zeskanować kod kreskowy, aby system przekierował na stronę danej książki dostępnej w bazie przeszło 180 tys. tytułów. Tutaj możemy przeczytać recenzje innych użytkowników, zobaczyć, co o książce napisali nasi znajomi, umieścić własną opinię, przeczytać cytaty z książki i oznaczyć wybrane jako ulubione, przeczytać informacje o autorze czy zostać jego fanem.
 • Porównywanie ofert w księgarniach. Aplikacja wyświetla ceny danej książki w największych księgarniach internetowych i przekierowuje czytelnika bezpośrednio do sklepu, gdzie może dokonać zakupu.
 • Zarządzanie biblioteczką i kontem użytkownika. Użytkownik loguje się za pośrednictwem aplikacji do swojego konta na lubimyczytać.pl. Może zarządzać swoją wirtualną biblioteczką – dodawać książki na półki, tworzyć nowe półki, oznaczać książki, które przeczytał, chce przeczytać albo teraz czyta. Aplikacja daje dostęp niemal do wszystkich funkcjonalności serwisu lubimyczytać.pl.
 • Społeczność. Czytelnik tworzy sieć znajomych i obserwowanych, ma możliwość śledzenia co czytają i piszą o książkach.
 • Gustoteka – czyli biblioteka gustów! Każdy może wyszukać użytkowników o podobnych gustach czytelniczych! Zaawansowany algorytm porównuje oceny książek, które wystawili użytkownicy i wyświetla procentowo zbieżność gustów czytelniczych. Dodatkowo możemy określić promień wyszukiwania użytkowników lubimyczytać.pl (do 100 km.).
 • Komunikacja. System umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników lubimyczytać.pl.
 • Ebooki. Do dyspozycji czytelników oddano setki darmowych ebooków (z zasobów wolnelektury.pl) i fragmentów książek udostępnionych przez wydawnictwa, które można czytać i przeglądać nie opuszczając aplikacji!
Za produkcję aplikacji odpowiada poznańska firma Whalla sp. z o.o., natomiast projekty graficzne przygotowywała firma JOJO Mobile Polska sp. z o.o. W podstawowej wersji aplikacji użytkownik ma możliwość wyszukania 100 książek za pomocą zdjęć okładek. Wykupienie konta premium gwarantuje możliwość wykonywania nieograniczonej ilości zdjęć okładek oraz blokuje wyświetlanie reklam.

Aplikacja na Windows Phone jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Źródło: Microsoft
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: