GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Najszybsza na świecie karta microSDXC od SanDisk

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-09 14:05 - czytano: 367 razy - dodaj komentarz
Najszybsza na świecie karta microSDXC od SanDiskSanDisk wprowadza na rynek nowe karty pamięci UHS-I, SanDisk Extreme microSDHC i microSDXC o pojemności 64GB, z szybkością odczytu do 80 MB/s i zapisu do 50 MB/s2. Są to idealne produkty dla użytkowników smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych i kamer, którym potrzebna jest szybka i zasobna pamięć zewnętrzna. Karta microSDXC jest obecnie najszybsza ze wszystkich produktów tego rodzaju dostępnych na rynku1 — charakteryzuje się szybkością odczytu do 80 MB/s i zapisu do 50 MB/s2,
REKLAMA
Karta microSDXC
SanDisk
co umożliwia robienie zdjęć z większą częstotliwością, dynamiczne wykonywanie zdjęć reporterskich, fotografowanie w trybie zdjęć seryjnych oraz szybsze przekazywanie danych i szybkie przesyłanie plików do komputera. Ponadto karta o pojemności 64 GB3 jest idealnym dodatkiem do urządzeń z systemem Android™ — zapewnia natychmiastową, znaczącą rozbudowę pamięci urządzenia.

-Karta SanDisk Extreme microSDXC pozwala użytkownikom efektywniej wykorzystywać swoje urządzenia — powiedziała Susan Park, Dyrektor Ds. Marketingu Detalicznego Produktów w SanDisk. -Nasze karty microSD o dużej wydajności i pojemności umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości nagrań wideo i zdjęć za pomocą najnowszych smartfonów, tabletów i kamer.

Karta jest zgodna z wymaganiami najnowszych aparatów i kamer Full HD. Duża szybkość zapisu pozwala wykonywać znakomite zdjęcia i nagrania wideo – również reporterskie. Szybkość klasy UHS Speed Class 1 (U1)4 i Speed Class 10 oznacza większą wydajność niż w przypadku zwykłych kart pamięci, umożliwiając nagrywanie i odtwarzanie wideo z jakością Full HD5, a nawet 4K HD.

- Większość zaawansowanych smartfonów jest wyposażona w szybkie procesory czterordzeniowe, które umożliwiają wyświetlanie treści i aplikacji z jakością Full HD na wyświetlaczach zewnętrznych o dużej rozdzielczości ekranu — powiedział Stuart Robinson, Dyrektor Działu Technologii Urządzeń Mobilnych (Handset Component Technologies Service) w Strategy Analytics. -Takie zastosowania wymagają dużej przepustowości pamięci, którą zapewnia SanDisk Extreme microSDXC, najszybsza na świecie karta microSDXC.

Karty SanDisk Extreme microSDHC i microSDXC UHS-I są produkowane i testowane z uwzględnieniem trudnych warunków eksploatacyjnych6. Są wodoodporne, wstrząsoodporne i odporne na promieniowanie rentgenowskie.

Ponadto razem z nowymi kartami nabywca otrzymuje:

 • adapter zapewniający zgodność z urządzeniami obsługującymi pełnowymiarowe karty SD/SDHC/SDXC,
 • możliwość pobrania oprogramowania RescuePro Deluxe umożliwiającego odtworzenie przypadkowo usuniętych obrazów7,
 • bezterminową ograniczoną gwarancję8.
Karty SanDisk Extreme microSDHC i microSDXC o pojemności od 16 GB do 64 GB są już dostępne w sklepach na całym świecie oraz w serwisie internetowym sandisk. Sugerowane ceny detaliczne producenta wynoszą od 59,99 USD do 199,99 USD.
Źródło: SanDisk
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: