GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HBO GO – filmowo-serialowe nowości oraz nowe kanały HD w UPC

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-08 17:41 - czytano: 508 razy - dodaj komentarz
HBO GO – filmowo-serialowe nowości oraz nowe kanały HD w UPCUPC oferujące najbardziej wartościową telewizyjną rozrywkę udostępnia klientom usługę HBO GO oraz nowe kanały HD. Teraz ponad 1000 godzin programów, a w tym kultowych produkcji HBO i najnowszych hitów filmowych będzie można oglądać w każdej chwili na telewizorze, komputerze, tablecie i smartfonie. HBO GO w UPC to kolejny krok w stronę mobilności portfolio produktowego UPC, dzięki któremu klienci zyskują pełną swobodę w dopasowaniu usług do indywidualnych potrzeb.
REKLAMA
Od dziś UPC będzie oferowało także pełną gamę kanałów HBO i Cinemax, co oznacza 4 nowe kanały w jakości HD: HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD.

Gdzie i kiedy - decyzja należy do widzów, teraz w HBO GO

UPC od lat stawia na interaktywność w dostępie do swoich usług i rozwija platformę cyfrową, która daje klientom swobodę wyboru – widz sam decyduje o tym, co i kiedy chce oglądać. Nieograniczony dostęp do serialowo-filmowej rozrywki zagwarantuje teraz także nowość w ofercie UPC, czyli HBO GO. HBO GO to internetowy serwis z ponad 1 000 godzin kultowych seriali, najnowszych filmowych hitów, a także kontrowersyjnych dokumentów produkcji HBO, dostępnych dzień po premierze amerykańskiej. Na uwagę zasługuje biblioteka pełnych sezonów, takich seriali jak  „Gra o tron”, „Kompania braci”, „Seks w wielkim mieście”, „Rodzina Soprano”, „Sześć stóp pod ziemią”, czy „Zakazane imperium”. W lipcu w ofercie HBO GO znajdą się premierowe odcinki nowych sezonów seriali „Kłamstwa na sprzedaż” oraz „Miasto cudów”. Serwis HBO GO, aktualizowany co tydzień, wyposażony jest w intuicyjny i prosty interfejs, który umożliwia tworzenie list ulubionych pozycji oraz komentowanie i dzielenie się wrażeniami ze znajomymi poprzez portale społecznościowe. Z myślą o klientach, UPC opracowało łatwy system rejestracji do usługi HBO GO – mogą oni zarejestrować się poprzez System Elektronicznej Faktury UPC (EBOK), a także poprzez dedykowaną sekcję „Rejestracja” na stronie,  lub w aplikacji HBO GO.

Swobodę decydowania o tym, co i kiedy chcemy oglądać, w UPC zapewnia także najbogatszy na rynku wybór programów i filmów VOD — obecnie ponad 5000 tytułów. Oferta VOD to również KANAŁY NA ŻĄDANIE, w tym m.in. setki dostępnych bezpłatnie programów czy bajek i programów dla dzieci.  Jednym z takich kanałów jest oferowany HBO OD, który zawiera obecnie ponad 300 godzin najlepszych hollywoodzkich filmów, kultowych seriali oraz oryginalnych produkcji HBO. Wszystkie pozycje w VOD dostępne są natychmiast po naciśnięciu przycisku “on demand” na pilocie.

Nowe kanały, nowe pakiety
Nowe kanały, które od dziś znajdą się w pakietach HBO HD i Cinemax HD serwują najbardziej pożądane hity filmowe i serialowe produkcje ostatnich lat. Wśród propozycji oferowanych przez HBO Comedy HD widzowie znajdą premiery najnowszych sezonów seriali, takich jak „Współczesna rodzina”, „Californication” czy „Miranda”. HBO2 HD z kolei, to propozycja dla wielbicieli kontrowersyjnych dokumentów, koncertów i kultowych seriali wśród nich  m.in. takich hitów, jak „Newsroom” i „Rzym”. Cinemax HD i Cinemax 2 HD prezentują znakomite, zróżnicowane gatunkowo kino w gwiazdorskiej obsadzie, filmy z największych wytwórni filmowych oraz produkcje niezależnych dystrybutorów.

Nowy Pakiet HBO HD obejmujący wszystkie kanały z oferty HBO, czyli HBO, HBO HD, HBO 2, HBO 2 HD, HBO Comedy i HBO Comedy HD dostępny jest w promocyjnej cenie 25 zł. Za dodatkowe 5 zł widzowie otrzymają dostęp do serwisu HBO GO oraz HBO ON DEMAND.
Nowy Pakiet Cinemax HD obejmujący kanały Cinemax, Cinemax HD, Cinemax 2 i Cinemax 2 HD dostępny jest w cenie 10 zł.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: