GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Już wkrótce nowi Klienci w zasięgu - INEA zakupiła 100 proc. udziałów w TESAT

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-08 11:25 - czytano: 410 razy - dodaj komentarz
Już wkrótce nowi Klienci w zasięgu - INEA zakupiła 100 proc. udziałów w TESATZgodnie z założoną strategią dynamicznego rozwoju w Wielkopolsce INEA zakupiła 100 proc. udziałów lokalnej spółki Telewizja Kablowej TESAT Sp. z o.o. Dzięki tej transakcji operator już wkrótce będzie mógł zaoferować swoje zaawansowane usługi kolejnym gospodarstwom domowym. TESAT świadczy usługi telewizji cyfrowej HD, Internetu do 100 Mb/s i telefonii stacjonarnej z pakietami minut w abonamencie. W jej zasięgu jest blisko 100 tys. gospodarstw domowych.
REKLAMA
Z usług operatora korzysta ok. 21 tysięcy Abonentów, głównie w Poznaniu oraz w miejscowościach zlokalizowanych w pobliżu stolicy Wielkopolski, takich jak Luboń, Baranowo, Tarnowo Podgórne, Czempiń, Kórnik, Mosina i Skórzewo.

- W obecnej sytuacji gospodarczej proces konsolidacji wydaje się jedynym korzystnym rozwiązaniem z punktu widzenia rozwoju sieci. Nasi abonenci otrzymają dodatkowe usługi telekomunikacyjne, takie jak internet mobilny czy VOD. Wybór partnera – firmy INEA - wydaje się naturalny i bardzo korzystny. TESAT pozostaje poznańską i wielkopolską firmą, co wydaje się być gwarancją dalszego, dynamicznego rozwoju z korzyścią dla wszystkich abonentów – mówi dotychczasowy prezes TESAT - Krzysztof Piątek.

Zawarta umowa to element długofalowej strategii rozwoju INEA w Wielkopolsce. Chcielibyśmy, aby za 5 lat w zasięgu naszej sieci był co drugi mieszkaniec województwa. Naszą strategię realizujemy wielotorowo, zarówno poprzez budowę nowoczesnych sieci światłowodowych NGN i sieci bezprzewodowych WiMAX, udział w projekcie WSS, jak i poprzez akwizycje. Mam nadzieję, iż na zawartej umowie zyskają Klienci w zasięgu obecnej sieci TESAT, którym będziemy mogli zaoferować jeszcze bardziej nowoczesną i kompleksową ofertę telekomunikacyjną – mówi Prezes Janusz Kosiński, INEA.

INEA planuje zachować markę TESAT przynajmniej do końca 2013 roku. Nie planuje również radykalnych zmian w obecnym zatrudnieniu.
Źródło: Inea
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: