GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sezon wakacyjny z niższymi cenami roamingu w T-Mobile i Heyah

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-01 16:20 - czytano: 456 razy - dodaj komentarz
Sezon wakacyjny z niższymi cenami roamingu w T-Mobile i HeyahZ dniem 1 lipca T-Mobile obniża stawki dla wszystkich usług telekomunikacyjnych realizowanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Nowe ceny obejmą połączenia głosowe, SMSy, MMSy oraz pakietową transmisję danych. Dzięki nowej ofercie T-Mobile, startującej wraz z rozpoczęciem letniego sezonu urlopowego, użytkownicy usług roamingowych przebywając za granicą na terenie UE zapłacą 36 groszy za minutę połączenia odebranego i 1,22 zł za minutę połączenia wychodzącego.
REKLAMA
Koszt wysyłania lub odebrania MMSa to 2,30 zł, a wysłania SMSa – jedynie 41 groszy. Co więcej, przekierowanie na pocztę głosową, jak również odbieranie SMSów dla klientów T-Mobile jest bezpłatne.

Obniżamy także ceny transmisji danych w roamingu na terenie UE. Według nowego cennika 1 MB kosztować będzie 2,30 zł, a transmisja danych rozliczana będzie z dokładnością do 1 KB. Przydatną opcją jest możliwość ustawienia limitu wartościowego na usługi transmisji danych, dzięki czemu kontrolować można generowane w ten sposób koszty. Wartość limitu może zostać ustalona na dowolnym poziomie, a użytkownicy są informowani o zbliżaniu się do wyczerpania limitu danych.

Dodatkowo, klienci T-Mobile mają do dyspozycji usługi Wszędzie rozmawiaj oraz Travel&Surf, które pozwalają na znaczące obniżenie kosztów roamingu. W ramach pierwszej propozycji mogą rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y na terenie Unii Europejskiej w cenie jedynie 30 groszy, a także otrzymują za 9 zł pakiet 30 jednostek do wykorzystania wymiennie na połączenia, SMS-y lub MMS. Więcej informacji o usłudze jest dostępnych tutaj.

Drugie rozwiązanie - usługa Travel&Surf pozwala z kolei obniżyć koszty transmisji danych 
w UE nawet do 18 groszy za 1 MB. T-Mobile przygotowało dwa warianty tej usługi - dla smartfonów oraz dla komputerów. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB klienci są informowani za pośrednictwem bezpłatnej strony, na której mogą aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję korzystania z internetu, zgodnej z cennikiem. W przypaku braku zainteresowania dalszym korzystaniem z mobilnej sieci, transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci nie ponoszą żadnych nieprzewidzianych kosztów.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: