GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HBO GO i WatchESPN teraz w Apple TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-28 13:16 - czytano: 585 razy - dodaj komentarz
HBO GO i WatchESPN teraz w Apple TV Firma Apple ogłosiła dziś, że serwisy HBO GO i WatchESPN są teraz dostępne bezpośrednio w urządzeniu Apple TV, tym samym oferując użytkownikom szeroki i atrakcyjny wybór pozycji programowych. Dotychczas użytkownicy iTunes pobrali ponad miliard odcinków programów i seriali telewizyjnych oraz 380 milionów filmów. Codzienna sprzedaż odcinków seriali i programów przekracza 800 000, a filmów — 350 000.
REKLAMA
- Serwisy HBO GO i WatchESPN należą do najpopularniejszych aplikacji iOS i z całą pewnością staną się wielkim hitem w Apple TV — powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. -Nieustannie staramy się dostarczać użytkownikom Apple TV nowe, atrakcyjne programy oraz zapewniać dostęp do wspaniałych treści, które można zakupić w iTunes Store.

Dzięki iTunes Store użytkownicy Apple TV mają możliwość wyboru spośród niezwykle bogatej oferty programowej, która obejmuje ponad 60 000 filmów i ponad 230 000 odcinków programów i seriali oraz mają dostęp do największej na świecie kolekcji muzyki. Ponadto Apple TV udostępnia atrakcyjne treści oferowane przez serwis Hulu Plus, katalog materiałów Netflix przesyłanych strumieniowo, bezpośrednie relacje sportowe z lig MLB, NBA i NHL oraz treści internetowe z serwisów Vimeo, YouTube i Flickr.

Jednak serwisy HBO GO i WatchESPN to nie wszystko — od dziś użytkownicy Apple TV mają również dostęp do treści oferowanych przez trzech nowych dostawców*, tj. Sky News, Crunchyroll oraz Qello, dzięki którym oferta Apple została wzbogacona o transmisje wiadomości na żywo, audycje sportowe oraz aktualne ramówki telewizyjne.

Użytkownicy serwisu HBO GO mają nieograniczony dostęp do ulubionych programów HBO, w tym do oryginalnej ramówki HBO, przebojów filmowych, relacji sportowych, filmów dokumentalnych, programów rozrywkowych i wielu innych treści. Oferta ta uwzględnia wszystkie sezony najlepszych produkcji HBO, dodatkowe materiały oraz specjalne reportaże zza kulis. Dostęp do serwisu HBO GO w urządzeniu Apple TV wymaga subskrypcji pakietu HBO za pośrednictwem współpracujących dostawców usług telewizyjnych.

WatchESPN w urządzeniu Apple TV to gratka dla fanów sportu, którzy mogą z jednego miejsca uzyskać dostęp do kanałów ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN3 i ESPN Buzzer Beater/Goal Line udostępnianych w sieci ESPN w ramach subskrypcji usług wideo wykupionej u współpracujących dostawców. Do popularnych programów sportowych oraz pozycji cieszących się największym zainteresowaniem wśród widzów należą rozgrywki futbolu i baseballu uniwersyteckiego, program Monday Night Football, rozgrywki ligi MLB i NBA, prestiżowe turnieje golfowe, wszystkie cztery wielkoszlemowe turnieje tenisowe, program SportsCenter, PTI i wiele więcej. Ponadto wszyscy użytkownicy będą mogli za pośrednictwem usługi WatchESPN po raz pierwszy na urządzeniu Apple TV uzyskać dostęp do precyzyjne wybranych usług wideo oferujących najnowsze i najbardziej interesujące treści, w tym przegląd najważniejszych wydarzeń i serwisy informacyjne z kanału ESPN.com oraz skrócone transmisje m.in. z kanałów E:60, Outside The Lines, SC Featured, Sport Science.

Kanał Sky News w urządzeniu Apple TV umożliwia otrzymywanie przez użytkowników w USA, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii przez 24 godziny na dobę najświeższych wiadomości obejmujących aktualności między innymi ze świata biznesu, polityki i rozrywki. Oprócz bieżących informacji, użytkownicy mogą w dowolnym czasie bliżej zapoznać się z konkretnymi wydarzeniami, korzystając z bogatej biblioteki wiadomości dostępnej na żądanie.

Dzięki Crunchyroll, wiodącemu światowemu serwisowi wideo udostępniającemu japońskie filmy animowane oraz treści z mediów azjatyckich, użytkownicy na całym świecie mogą oglądać najnowsze programy telewizyjne w jakości HD zaledwie godzinę po ich emisji w Japonii. Qello, wiodący serwis na żądanie umożliwiający strumieniowe przesyłanie koncertów oraz dokumentalnych filmów muzycznych w jakości HD, to oferta zarówno płatnych, jak i bezpłatnych subskrypcji, skierowana dla fanów muzyki na całym świecie. Nowi użytkownicy mogą błyskawicznie zarejestrować się w serwisach Crunchyroll i Qello na urządzeniu Apple TV.

Apple TV ułatwia dostęp do materiałów wideo oraz plików muzycznych z iTunes bezpośrednio na ekranie telewizora HD. Usługa iTunes Radio*, dostępna już tej jesieni, oferuje możliwość spersonalizowanego słuchania muzyki prosto z urządzenia Apple TV, odtwarzanej w oparciu o wcześniej wybrane utwory oraz dotychczasowe zakupy w iTunes. Dzięki iCloud użytkownicy mogą kupować filmy oraz programy telewizyjne w urządzeniu Apple TV i oglądać je z ekranu swojego iPhone’a, iPada, iPoda touch, komputera Mac lub PC. iCloud umożliwia również przechowywanie zdjęć i przesyłanie ich bezprzewodowo na wszystkie urządzenia użytkownika, w tym Apple TV. iCloud to niewiarygodnie prosty sposób, aby uzyskać bezpośredni dostęp do wszystkich swoich treści bez względu na to, z jakiego urządzenia użytkownik akurat korzysta.

Użytkownicy iPhone’a, iPada i iPoda touch mogą skorzystać z technologii AirPlay, aby za pośrednictwem Apple TV strumieniowo przesyłać pliki muzyczne, zdjęcia i nagrania wideo ze swojego urządzenia bezpośrednio na ekran telewizora HD. Użytkownicy iPhone’a 4S, iPhone’a 5, iPada, iPada mini, iPoda touch piątej generacji oraz komputera Mac mogą dzięki reprodukcji wideo AirPlay wyświetlić zawartość ekranu swojego urządzenia bezpośrednio na ekranie telewizora HD, a tym samym strumieniowo przesyłać strony WWW, arkusze kalkulacyjne, a nawet gry.

Ceny i dostępność

Apple TV wymaga iTunes w wersji 10.5 lub nowszej. Apple TV wymaga sieci Wi-Fi 802.11g/n lub sieci Ethernet, szerokopasmowego połączenia internetowego oraz telewizora HD z możliwością wyświetlenia obrazu w formacie 1080p lub 720p oraz kabla HDMI sprzedawanego osobno. Dostępność filmów oraz programów telewizyjnych w iTunes zależy od kraju. W celu odtwarzania wideo w formacie 1080p wymagane jest urządzenie Apple TV trzeciej generacji. HBO GO, Watch ESPN, SkyNews, Crunchyroll i Qello wymagają oprogramowania Apple TV w wersji 5.3 dostępnej jako bezpłatne uaktualnienie oprogramowania dla użytkowników Apple TV drugiej i trzeciej generacji.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: