GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

nc+ z telefonem - unikalna oferta w ramach jednego abonamentu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-27 15:16 - czytano: 1572 razy - dodaj komentarz
nc+ z telefonem - unikalna oferta w ramach jednego abonamentu27 czerwca do punktów sprzedaży wchodzą nowe produkty łączone platformy cyfrowej nc+ i sieci mobilnej Orange. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietów oferty telewizyjnej z usługami telefonii komórkowej mogą zaoszczędzić do 150 zł na aktywacji i 477 zł na opłatach abonamentowych w ciągu całego okresu umowy. Kolejną nowością jest wzbogacenie uruchomionego w maju produktu nc+ z Internetem. W ramach oferty łączonej nc+ z Orange klienci mogą wybierać pomiędzy pakietami
REKLAMA
Universe+ z telefonem i CANAL+ Silver z telefonem. To pierwsza na rynku propozycja łącząca najbogatszy kontent telewizyjny nc+ z planami taryfowymi wiodącego operatora telefonii komórkowej.

- Przygotowaliśmy dwa atrakcyjne produkty dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych wspólnych klientów – powiedział Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki nc+. - Już w ramach tańszego pakietu w cenie 99 zł klienci otrzymają aż 500 minut, wymiennych na SMS-y, na połączenia do wszystkich sieci komórkowych, a także dostęp do ponad 100 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych. Tym, którym  to nie wystarczy, polecamy pakiet zawierający limit  700 minut połączeń i dostęp do unikalnej telewizyjnej oferty premium, a wszystko to w ramach jednego rachunku – dodaje.  

Universe+ z telefonem dostępny za 99 zł miesięcznie to:

 • 109 kanałów telewizyjnych, w tym 34 w HD
 • nowoczesny dekoder z dyskiem twardym, m.in. mediaBOX+
 • zaawansowany smartfon Samsung Galaxy III mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC
 • 500 minut połączeń w ciągu miesiąca wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
 • nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez okres 6 miesięcy
 • bezpłatny dostęp do pakietu CANAL+ Silver (CANAL+ Family, CANAL+ Family2) przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy.
CANAL+ Silver z telefonem w cenie 149 zł to oferta, dzięki której klient otrzymuje w ramach abonamentu aż 700 minut połączeń, wymiennych na    SMS-y, do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy, pakiet 1,5 GB na bezpłatny transfer danych oraz dostęp do kompletnej oferty CANAL+ Platinum przez okres do 2 miesięcy.

Na 6 kanałach premium z nowej rodziny CANAL+ (CANAL+, CANAL+ Family, CANAL+ Family2, CANAL+ Film, CANAL+ Film2, CANAL+ Sport) klienci zobaczą najnowsze kinowe hity i seriale z największych studiów filmowych oraz najbardziej spektakularne wydarzenia sportowe. Już niebawem m.in. głośna amerykańsko-brytyjska produkcja fantasy „Królewna Śnieżka i łowca” z Charlize Theron i Christen Stewart oraz francusko-hiszpańska komedia z Jeanem Reno „Faceci od kuchni”, a także amerykańskie seriale - mroczny „ The Following” z Kevinem Baconem i 5. sezon sensacyjnego „Mentalisty”. Na kibiców czekają  niepowtarzalne emocje związane z rozpoczynającym się wkrótce sezonem rozgrywek polskiej ekstraklasy, najsilniejszych europejskich lig piłkarskich – angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej oraz najbardziej elitarnych rozgrywek - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA.

Abonenci, którzy kupią łączoną ofertę nc+ z telefonem przez internet lub za pośrednictwem Call Center, mogą liczyć na dodatkowe minuty na połączenia do wszystkich sieci, a także dłuższy okres bezpłatnego dostępu do oferty premium nc+. Wszystkie umowy zawierane są na 24 miesiące.
Źródło: nc+
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: